Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Én mint 21éves fiú, hogy...

Én mint 21éves fiú, hogy sírok egy filmen mint pl a Bakancslista végén eltitkolandó?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én, az esetleges következményeket elkerülendő, nem mondom el senkinek, ha sírok egy filmen vagy úgy egyáltalán. De nem gondolom, hogy szégyen vagy akármi volna amúgy.
2011. dec. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, soha nem értettem, hogy miért szégyen az, ha egy fiú sír.

21/l

2011. dec. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem attól függ hogy mennyire, ha mondjuk 10 percig az ágyon fetrengve bőgsz azzal nem dicsekednék
2011. dec. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem tetszik, ha egy férfi kimutatja az érzelmeit. Nem kell ám mindig olyan keménynek látszani, fiúk. :)


22/L

2011. dec. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ásd el magad, hogy jössz te ahhoz hogy sírjál a Bakancslista végén, azt még megérteném hogy a Micimackó végén sírj, de hogy a Bakancslista..

Szégyelld össze magad!

2011. dec. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha kiakadsz teljesen és órákig zokogsz, akkor valami mentális problémád van, depressziós vagy, vagy éppen valami rohadt nagy sz*rban vagy és ezért érzékenyen érint.


Ha csak úgy megkönnyezed a megható jelenetet akkor az normális, és azt jelenti, hogy egy érzékeny srác vagy, ami nem rossz dolog.


24/N

2011. dec. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem, azért órákig nem temetem az arcomat a párnámba, és bőgök. :D Fogom a pólóm ujját és felitatom a könnyeket. :)
2011. dec. 17. 18:05
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Gondolom nem vagy az a srác, aki minden tini vígjáték végén a zsebkendőért nyúl - mert az a másik véglet. Nekem szimpatikus, ha egy pasi kimutatja az érzéseit, olyan mélységesen emberivé teszi.
2011. dec. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is 21 évesen képes vagyok meghatódni, vagy egyes emlékeket megkönnyezni, szerintem nem gáz, sőt.


Tulajdonképp ha ciki lenne a sírás, akkor a temetéseken vicceket mesélne a tiszteletes, ami jóval természetellenesebb lenne, mint ahogy most van.


21F

2011. dec. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Narez válasza:
Ezért készült ember, mér lenne ciki?
2012. jan. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!