Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Buszon szoktatok beszélgetni...

Buszon szoktatok beszélgetni idegenekkel?

Figyelt kérdés
Általában zenét hallgatok, de nem régiben elromlott a fülesem. Akárhányszor felszálltam a buszra, valaki elkezdett hozzám beszélni..:D
2011. dec. 18. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, vagy nagyon-nagyon ritkán. Ha már véletlen beszélgetek valakivel az általában a megállóban szokott történni.
2011. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2011. dec. 18. 20:09
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam beszélgetést kezdeményezni senkivel, de ha valaki megteszi az első lépést, én szívesen beszélgetek vele. Van hogy még utána jó érzésem is lesz, hogy vad idegen hozzám szólt... :) Általában idős, unatkozó nénikék szoktak kedvesen elbeszélgetni velem a buszon.

Viszont ha fura emberek szólnak hozzám, akkor inkább feszülten érzem magam és az annyira nem jó.

2011. dec. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, meg úgy általában ahogy nézem, mások sem beszélgetnek ismeretlenekkel a buszon. Mármint itt nálunk. A legtöbben maximum saját magukkal beszélnek: "ezt nem hiszem el, tényleg ide akar felszállni, nemár, az anyját annak aki ide még bepréselődik"
2011. dec. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, szoktam. Nem szoktam kezdeményezni, de nyitott vagyok az ilyesmire, és hallottam már érdekes, hasznos dolgokat, szép történeteket egy-egy beszélgetés során. Bár legtöbbször ezek a beszélgetések kifulladnak az utazási kényelmetlenségekben és a pártpolitikában, ami kevésbé foglalkoztat.
2011. dec. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én sem szoktam kezdeményezni. Nos, köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 18. 22:04
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

én nagyon szívesen kezdeményeznék beszélgetést, vagy viszonoznám aki hozzámszól, de minden velem egykorúnak be van dugaszolva a füle és flegmán néz....

14l

2011. dec. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem, de ha valaki kezdeményez mint írták és érdekes témát hoz fel akkor szívesen. Ha olyat ami nem igazán érdekel akkor nem nagyon válaszolok, nézek ki az ablakon stb.


18f

2011. dec. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktam. És általában annak sem örülök, ha más kezdeményez, mert rend szerint csak panaszkodnak és halálra untatnak az élettörténetükkel. Nem vagyok kiváncsi rá, ahogy ő sem az enyémre!
2011. dec. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz, köszi :)
2011. dec. 21. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!