Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Barátnő cirka 38-9 éves...

Barátnő cirka 38-9 éves anyukájának hogy illik köszönni? (22 F)

Figyelt kérdés

Egyből tegezés vagy magázás?

Tudom, hogy hülye kérdés de nem tudom :)


2011. dec. 20. 12:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%

Természetesen magázódás.


A Jó napot kívánok! eleinte a legjobb. Ha hosszútávú a kapcsolat, és jó viszonyba vagytok, mondhatod pl. Csókolom, Kati néni. Aztán, ha megengedi, tegezheted.

2011. dec. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Magázd amíg fel nem ajánlja a tegezést.
2011. dec. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mivel idősebb, ráadásul nő, ezért magázni illik, amíg csak meg nem engedi, hogy tegezd.
2011. dec. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kezét csókolom. Aztán később, ha engedi, akkor tegezheted, de addig is kezét csókolom mindig és minden formában! :)
2011. dec. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Magázd,az a szokás


(bár barátnő is megoldhatja,hogy ugyanmár,anya,ne hagyd hogy csókolomozzon,nem vagy öreg...nálunk ez volt,mert anya 40,én 23,párom 28,tehát köztük 12 év...mégis elkezdte magázni,én szóltam,hogy nemár...)

2011. dec. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Csókolom - mindenképp. Nehogy jó napotot köszönj!
2011. dec. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Én is magázásra gondoltam.

De most akkor csókolom vagy jó napot?

2011. dec. 20. 12:51
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem első találkozásnál nyugodtan mondd, hogy Jó napot kívánok! Az nem baj, ha megadod a tiszteletet.
2011. dec. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 /Anita_'94/ ***** válasza:

Anyu görcsöt is kapna a csókolomtól :D

Lassan 40 lesz, de nagyon szép és egyáltalán nem néz ki annyinak. A barátommal az eleje óta tegeződnek és már nem is emlékszem, hogyan köszönt elöször. Szerintem a párodtól kérdezd meg, Ő ismeri igazán. Valószínüleg úgyis tegeződni fogtok...

2011. dec. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Na, hát ha az én anyámat, vagy nevelőanyámat lecsókolomoznád, ott vágnád el magad. 38 éves nőről van szó, nem 50 évesről. Nyugodtan mondj jó napot kívánokot.

Én anyám is ennyi idős volt, mikor megismerte a párom, ő rögtön mondta, hogy tegeződjenek, nem nyugdíjas asszonyka. Nevelőanyám szintúgy.

2011. dec. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!