Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nemtudom hova kell írni álmos...

Nemtudom hova kell írni álmos vagyok nem akarok aludni! Többi lent segíts kérlek? SÜRGÖS

Figyelt kérdés

szóval tegnap dél ota fentvagyok ma reggel háromnegyed 6van és nemtudtam aludni az éjjel 1percetsem, most iszok egy 3az 1ben kávét még mi tarthat ébren ? nem akarok átálni az éjszakai fentlétre tippek? elöre is kösz


17/f


2011. dec. 21. 05:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Kávé, zuhany.Miért nem aludtál? Ha kimész a friss levegőre, az segít átlendülni a holtponton.Akkor már kibírod a mai napot.Este ügyelj rá, ne feküdj le túl korán, csak a szokott időben.Ha bírod addig.Ha korán fekszel, korán fogsz ébredni, beindul a kör, aztán nehezen szabadulsz belőle.
2011. dec. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én tegnap regge. 5 óta fenn vagyok. Dolgozom reggel Hétig, de hogy ne aludjam át a mai napot így majd otthon is csinálok valami hasznosat, így este 8 ig nem is fogok aludni. Mondjuk megszoktam már, noha nem épp egészséges ennyit ébren lenni.
2011. dec. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi mindketöttöknek!
2011. dec. 21. 06:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kávé, hideg víz. Így is-úgyis olyan leszel mint a mosott sz.r, de ez ma már neked elvileg utolsó nap suliban, szóval csak kibírod.
2011. dec. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nemvoltam suliba nekem már rég szünet van :D 2napja csak egész éjszaka wowoztam
2011. dec. 22. 04:00
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Gratulálok b.szdmeg.
2011. dec. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Gratulálok. Wowozz tovább!
2011. dec. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!