Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a kisfiammal? 5 hós...

Mi lehet a kisfiammal? 5 hós és már 2 napja nagyon nyügös napközben ha álmos nemakar aludni csak ordit! Nem szokott ilyet csinálni azért nemtudom hogy mi lehet vele!

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Én fiam 4és fél hónaposan könnyen elaludt, azóta segíteni kell. Nekem úgy tűnik azóta, mert túlságosan érdekli minden és nem tud elszakadni a látványtól a hangoktól.

Segítek neki: magamra kötöm és előbb-utóbb bealszik.

Este egyedül alszik el továbbra is: beteszem az ágyába, dünnyög, kúszik, forog aztán belealszik.

2009. okt. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!Az én kislányom is 5 hónapos és én is észrevettem kb 1 hete,hogy irtó nyűgös!Minden nap!Ha hasra fordul azért sír,ha vissza fordítom meg azért.Ha felveszem és nem mozdulunk,akkor azért.Szerintem most nyílik az értelmük és kíváncsiak mindenre.Ehhez nálunk rossz étvágy is társul(evés közben is forgatja a fejét,és nézelődik,hasra fordulna).Nem tudom meddig tart ez az állapot,de már elég fáradt vagyok(plusz éjszaka megint 2* kel enni-bepótolja a napközbeni kajálást).

Kitartást és szép napot nektek!

2009. okt. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a fogacskája kezdeget?
2009. okt. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!