Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A magyarok miért ilyen koszos,...

A magyarok miért ilyen koszos, igénytelen nép?

Figyelt kérdés
Hazafelé a vonatból kinézve az egész környék teli van szórva szeméttel. Az még semmi, de a főváros frekventált pályaudvarából kifelé is ugyanez a helyzet. A szomszéd településen csak tótok élnek, alig vannak kevesebben mint ott ahol én élek, de egyetlen szemét nincs eldobálva a földön. És még mi szóljuk meg a szlovákokat?!
2011. dec. 23. 22:53
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Lustaság.
2011. dec. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
90%
pontosan hol élsz te?én hallottam már olyat hogy Rozsnyó környékén nem mertek kiszálni még pisilni sem az ismerősok.Én is voltam szlovákiában olyan helyen ahol "nem a papok táncolnak".Azt hittük hogy egy elhagyatott településrészen vagyunk aztán azt vettükészre hogy zombimódra bújnak elő a putriból az igénytelen pulyák amolyan Motel módra
2011. dec. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
96%

Valahogy az emberekben nincs meg az a tulajdonosi szemlélet, hogy az én városom, én környékem stb. Sokat arra sem képesek, hogy a kutyájuk briósát összeszedjék a saját házuk elől.

Ez nagyrészben nevelés kérdése is.

2011. dec. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Természetesen nem cigányok környékén élek, egyébként Pest megye. És szlovákiában sem a cigánytelepeket vettem példának...
2011. dec. 23. 22:59
 5/42 anonim ***** válasza:
85%
Talán mert a városok szélén c típusú állampolgárok laknak (akik amúgy is igénytelenek a lakókörnyezetükre), meg mert a városok szélén van a szeméttelep, roncstelep, üzemek.
2011. dec. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg jártál már Olaszországban (főleg Nápoly)? Ha azt látnád, hogy ott mi van....
2011. dec. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk sajnos elég fura szemlélet van: Ami az enyém,azt aztán védem tűzzel vassal,de a másé az nem érdekel.Még akkor se,ha közösségi,mert pld.a kerítésen belül rend,tisztaság,ha az illető dohányos,akkor az utcán már hajítja el a csikket,a pzs-t,a csokipapírt,de ami otthon útban van, ahelyett,hogy elvinné a szeméttelepre a tag,az első falu határában kidobja a bokor alá,mondván,hogy azt már nem neki kell nézni-szagolni.Ez van.Szégyen.
2011. dec. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim válasza:
24%

"Sokat arra sem képesek, hogy a kutyájuk briósát összeszedjék a saját házuk elől. "


Azt mért kéne összeszedni? Nem környezetszennyező. Ha egy műanyag zacskóért morognál még megérteném, de ilyenért márt tényleg csak idióták szoktak.

2011. dec. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
Rómában utaztál már a metrón? Én térdig szoktam járni a metrókocsiban az eldobált szemétben. A városról nem is beszélve.
2011. dec. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
67%

Mert a ciganyok odahordjak.

Nalunk is ez megy, mindent kihordanak a vasuthoz aztan jonapot.

En meg nem tudom helyettuk eltakaritani.

2011. dec. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!