Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért idegesítenek ezek a dolgok?

Miért idegesítenek ezek a dolgok?

Figyelt kérdés
Pl: ha nem találok meg egy tollat vagy egy lámpa égőt napokig képes vagyok keresni amíg meg nem találom. Minden apró dolog idegesít: pl ha por van a szobámba. Minden értékes, minőségi dolgot összegyűjtök a szobámban és amire úgy gondolom hogy nem kell, haszontalan odaadom öcsémnek. Próbálom csak a lényeges dolgokat megtartani és a kacatokat másnak odaadni hogy ne lomosodjak el. Még a fontos papírokat is öcsém fiókjába teszem hogy nekem üres maradjon a fiók( pedig elférne a fiókomba az a pár papír). Elképesztően idegesítenek ezek a dolgok akár egész nap folyamán (amikor nincs dolgom) ezeken tudok gondolkodni. (pl: nincs leportalanítva az ajtóm , de hiába van időm nem kezdem el csinálni) Így a fontos dolgok mint például a tanulás az uccsó percre maradnak.
2011. dec. 30. 17:22
 1/1 anonim válasza:
Nem igazán sikerült felfognom, de ha jól értem a kosz és a rendetlenség zavar. Nem tudom hogy miért, de szerintem alapvetően ezzel nincs probléma, egyáltalán nem baj ha odafigyelsz arra hogy tiszta és rendezett környezetben élj. De említetted hogy az utolsó percre hagyod a fontos dolgokat, mint a tanulás. Koncentrálj nyugodtan a rendre és ne idegeskedj miatta! Gondolj arra hogy kitakaríthatsz és szép tiszta lesz a szobád, de mindig tudd hogy mik az elsődleges kötelességeid!
2012. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!