Mit tehetnék? 16/L

Figyelt kérdés

Elég idióta kérdés, de remélem kapok normális választ, amit előre is köszönök.


A helyzet az, hogy 16 éves lány vagyok. Elég könnyen barátkozós típus vagyok, sok barátom van, nem ez a gond. Hanem az, hogy az idősebbekkel, gondolok itt a 24-34-es korosztályra, sokkal jobban kijövök..Suliban nem tudok baromkodni a többiekkel, jól érezni magam, mert arról van szó általában, hogy mennyire itták le magukat a hétvégén stbstb. Ezzel ellentétben az idősebbek sokkal komolyabbak, de mégis ellehet velük hülyülni. Tudom, keressek komolyabb korombelieket, de ha egyszerűen nincs?

A barátkozós dolog még hagyján, bár a mindennapi életben eléggé megnehezíti a dolgom. A legrosszabb a "szerelmi" ügyek. A kiszemeltjeim nagy része mind 25+ ( megesett már, hogy tanár) ami csak szívással jár, mivel egy épeszű férfi nem akar egy tinivel kikezdeni..

Mégis mit csinálhatnék?



2011. dec. 30. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ismerős szituáció. az a baj, hogy nem tudok neked nagyon mit javasolni, nem tudom, mit lehet tenni ilyenkor. hidd el, amúgy tényleg vannak korodbeliek (korunkbeliek) között is olyanok, mint te, fiúk is. csak nagyon nehéz rájuk találni. remélem te is elég épeszű vagy ahhoz, hogy ne akarj nálad ennyivel idősebbekkel kezdeni, mert hosszútávon nem éri meg, egyáltalán. most egy ideig szenvedés ez az egész, hogy barátokat és párt találj magadnak. persze nem kritérium, hogy korodbeli legyen a társaságod és a barátod, de 16 évesen sajnos még nem nagyon lehet máshogy. várnod kell, most mindenképpen. vagy jön valaki korban is hozzád illőbb nem sokára, vagy idővel (2 év múlva már biztosan) azon kapod magad, hogy egyre több értelmes ember van a környezetedben olyan, aki normális. benő a fejük lágya, van, akinek gyorsan, van, akinek lassabban. minden esetre sok sikert! és remélem valamennyire tudtam segíteni.

17/L

2011. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ismerős a dolog, én ugyanennyi idős srác vagyok például. Bár vannak a korosztályomban nagyon jó barátaim, akikkel el tudok hülyülni, meg hasonlók, de énis sokkal jobban érzem magam az idősebb korosztállyal, például nagyon szeretek beszélgetni még akár a 30-40-es korosztállyal is, akik kicsit komolyabbak. Ez meg is látszik a stílusomon is, sokan mondják, hogy komolyabb vagyok az átlagos hasonló korú srácoknál.

Énis akkor érzem magam jól, ha van tartalma a beszélgetésnek, sokkal jobban szeretek beülni egy társasággal valahova, és normálisan beszélgetni egy témáról, mint egy diszkóban igyam szét az agyam, és azt hallgassam ki mennyire van szétcsúszva, vagy a mai celebvilágról beszélgessek velük. Talán ezért is találok nehezebben barátnőt, vagy barátokat.

Azt javaslom, járj ilyen körökbe, ahol hasonló gondolkodású emberket találsz, légy nyitott mindenkifelé, azzal semmit nem veszthetsz.

Egy próbát minden megér:)

16/F

2011. dec. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam 16 évesen, hidd el az idő megold mindent. Más ma közted és egy pasi közt 9 év, mint ugyanekkora különbség 10 év múlva. Én is utáltam 16 évesen a felületes beszélgetéseket, hogy minden reggel a való világ, a hétvégi lerészegedés megszervezése és a mit vegyek fel, ki mit vesz fel, kivel jár volt a téma. Utáltam iskolába járni, de ez egyetemista koromra megváltozott, itt változatos a korosztály évfolyamon belül is, többféle ember, könnyebb megtalálni a csoportodat.
2012. jan. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!