Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Úgy tudom, hogy Angliában az...

Úgy tudom, hogy Angliában az alsósoknál nincs osztályzás. A középiskolákban is így van? És akkor mi van helyette?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól néznénk ki ha nem különböztetik meg a jó tudást meg a gyengét.Akkor egy munkahelyen a rossz hanyag dolgozót jutalmazzák nem a jó munkaerőt?Ilyen állatságot miért találnának ki.Épeszű emberek ilyet nem tesznek csak hülyék!Magyarországon kitaláltak ilyen baromságot amit normális ember nem tesz!
2011. dec. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Antimod ***** válasza:
Százalékok vannak, illetve év végén van osztályzat a bizonyítványban.
2011. dec. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Antimod ***** válasza:

"év végén van osztályzat a bizonyítványban."


Hozzáteszem még, szöveges.

2011. dec. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor ezek szerint a dolgozatokra százalékokat kapnak (ha lehet ezt így mondani...)?
2011. dec. 31. 16:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudtommal a különböző képzési szakaszok végén írnak egy felmérő dolgozatot a tárgyakból, és azt értékelik, csak nem számokkal, hanem betűkkel. Hogy az egyes képzési szakaszokon belül év végén milyen visszajelzést kapnak, azt sajnos nem tudom.


-------------


"Jól néznénk ki ha nem különböztetik meg a jó tudást meg a gyengét"


attól még, hogy nem egy számot kap év végén, hanem teszem azt egy sokkal kifejezőbb, részletesebb és hasznosabb szöveges értékelést, attól még ugyanolyan jól (a példa esetében sokkal jobban is) jelezhető a diák tudása vagy hozzáállása. Tapasztalat.

2011. dec. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Antimod ***** válasza:

"a dolgozatokra százalékokat kapnak"


Így van.

2011. dec. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!