Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan illik egy pletykára...

Hogyan illik egy pletykára reagálni?

Figyelt kérdés

Egy fiatal tanárral egész jó viszonyban vagyok. Megjegyzem nem tanít, de nagyon szeretem az ő tantárgyát, így a közeljövőben lehet megkapom, ha heti több órában vállalom.

Néha nyilvánosan beszéltünk online, de semmi több. Élőben max köszönünk és ennyi. Nem rég hallottam, hogy pletykálnak rólam, miszerint viszony van köztünk...Szerintem erre normálisan nem lehet reagálni, mert, ha elkezdem tagadni, akkor azért lesz feltűnő, ha meg rájuk hagyom azért.

Mit csinálhatnék?



2012. jan. 4. 19:39
 1/3 anonim válasza:
Ne foglalkozz velük.Mert mindenki jobban foglalkozik más dolgával mint a sajátjával.Tapasztalat.Ugyan ilyen volt az esetem..14/F
2012. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen is rájuk kell hagyni. Nem vagy köteles senki olyannak magyarázkodni, akinek az ég világon semmi köze a magánéletedhez! Ne kezdj magyarázkodni, sem hevesen tagadni, mondj annyit, hogy ez nem igaz, majd hagyd rájuk, gondoljanak amit akarnak!
2012. jan. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Velem is történt ilyen (nem pont ilyen, de pletyka), amikor mondták, csak mosolyogtam rajtuk, és mondtam, hogy jól van...

Abba is hagyták, sztem már el is felejtették, hogy anno mit mondtak...

Hát igen ilyenek az emberek...

2012. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!