Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Rajtatok fognak az átkok?...

Rajtatok fognak az átkok? Engem 23 éves koromban megátkoztak a szemembe, azóta egy csődtömeg lett az életem. Nem hittem ezekben, de nagyon úgy néz ki, hogy valami azért van benne.

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Az átok leginkább úgy hat, hogy beépül a tudatalattidba a tény, hogy megátkoztak. Ez befolyásolja a gondolkodásmódodat, az "automata célkövető mechanizmust", ami az agyunkba van építve. Nagyon javaslom, hogy feltétlenül olvasd el a Pszichokibernetika című könyvet, segíteni fog! (Ijesztő a címe, de semmi szellemesdi meg okkultizmus nincs benne, teljesen ok, én keresztény vagyok, el se olvastam volna, ha ilyesmi lenne). Könyvtárban kérjed, ha nincs meg, kérd meg könyvtárközi kölcsönzésben. Én is így olvastam.

Az evangéliumokban szó van az átokról is. Én pl. nyugodt vagyok, mert meg van írva, hogy aki Jézusban hisz, azon nem fog semmilyen átok. Jézus azért is jött, hogy teljességgel szabadok legyünk az ilyen rosszindulatú szellemi befolyásoktól.

2009. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
csak úgy fog rajtad, ha félni kezdesz tőle, a tudat alattidba betáplálod, bemeséled magadnak, és várod h valami rossz következzen, ettől negatív leszel és bevonzod a rosszat, ráállsz a szerencsétlenségre, és ezt észrevenni a kisugárzáson. Nem szabad bevonzani. A jóban kell hinni, elfogadni, azt kívánni, és megköszönni, a rosszat el kell utasítani, ki kell nevetni, és jól tudod h nem érdemelted meg az átkot. majd vissza fog ütni arra, aki téged átkozott meg.
2009. máj. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!