Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bunkó dolog valakinek a...

Bunkó dolog valakinek a korára vonatkozó megjegyzést tenni?

Figyelt kérdés

Például ezt mondani valakinek, miután az illető elárulja a korát: hát jó öreg vagy...

Én úgy érzem, hogy bunkó dolog. Ti mit gondoltok?


2012. jan. 9. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen az.Így elég bunkósság.
2012. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem szokás mondani, sőt megkérdezni sem illik, hogy valaki hány éves.
2012. jan. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
háát akkor többet senkinek nem mondok ilyet :D de am csak viccből szoktam bevágni :D
2012. jan. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elhiszem, de az illető lehet, hogy nem viccnek fogta fel.

Érdekelne, hogy miért tetted fel ezt a kérdést. Talán valaki megsértődött ez miatt?

2012. jan. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Helyzete válogatja. Ha elég bizalmas a légkör, akkor lehet ezzel is humorizálni, én is szoktam a fiatalabb haveroknak mondani, hogy "menjé' gyufáé' öcsisajt", de ehhez kell egy bizalmi kötelék.

Hivatalos vagy félhivatalos nexusban nem illendő a korral foglalkozni egy esetet kivéve: ha nem vagy biztos abban, hogy idősebb vagy és felajánlanál egy tegeződést, akkor azért érdemes kipuhatolni.

2012. jan. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!