Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valakinek az aláírása nem a nevéből ered? Pl. : valakit Kovácsnak hívnak és egy z betűhöz hasonló krikszkrasz az aláírása

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Mindenki úgy ír alá,ahogy akar. Ha nem kell olvasható aláírás,akkor ezzel nincs semmi baj.
2011. nov. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
56%

Ismerek valakit, akinek az aláírása csak vonalakból áll. Nem is írás, inkább rajz. Valami ilyesmi az alapja, [-] csak vannak még benne vesszők meg vonalak de nem tudom karakterekkel kiírni. Baromságnak tartom, simán le tudom utánozni. Nem kérdeztem rá miért is ilyen az aláírása, de inkább nem is szeretném tudni. Szerintem kissé lökött.

Jó a rövidítés annál akinek hosszú neve van és sokat kell aláírnia. Szerintem mindegy mit ír, Z-t vagy L-t, csak mindig ugyanúgy írja.

2011. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
És olyan, mint egy EKG, az mit jelent? Szívbeteg?
2011. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom, eredetileg a nevét irta, csak idöközben már nem felismerhetö benne. De az aláírás magánügy, mindenki úgy írja, ahogy akarja.
2011. nov. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!