Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ciki az bugyi? Egy 14 évesnek?

Ciki az bugyi? Egy 14 évesnek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és van bugyim is meg boxerom is de amikor kimossuk a boxert mindig bugyiban kell iskolába mennem szerintetek ciki ha meglátnak bugyi ban az osztályból minden fiú boxert visel csak 1 gyereken van néha-néha bugyi őt cikizik !! :(
2012. jan. 20. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha azt mondod hogy fecskét hordasz az nem ciki! miért lenne az. Én mindkettőt hordok, boxert többnyire tesi órákon szoktam főleg a feszülős fajtát mert az úgy kényelmes, fecskét is hordok de ritkábban. Egyáltalán nem ciki az engem sosem cikiztek miatta igaz nem csak rajtam voltak ilyenek.
2012. jan. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak ne nevezd bugyinak. Férfiembereknél alsónadrág vagy alsógatya az elnevezés és akkor már rögtön nem nevetséges.
2012. jan. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem rózsaszín vagy mackó mintás, akkor nem ciki. Vegyél (kérj) feketét, az szerintem rendben lesz. (Nekem is fekete gatyáim vannak, a fecske fajtából.)
2012. jan. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én általában boxert hordok, de mondjuk ha focizni megyünk, akkor szedek elő fecskét vagy hasonlóan "feszülős" alsógatyát.

Majd kinövi a ti korosztályotok is az ilyen "cikizős" dolgait.


25F

2012. jan. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 bánomisén ***** válasza:
Bugyit is hordasz, meg boxert is? :-O Fiú vagy, vagy lány?
2012. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom bugyinak hívja a rövid, szűk alsógatyát. Pontosabban az anyja hívhatja így, én is nehezen tudtam leszoktatni róla anno az én anyám. :)
2012. jan. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

na figyi öcsi - bugyit a lányok hordanak, a pasik alsógatyát vagy boxert :) amúgy nem ciki, sőőőt, nekem jobban bejön

30/N :)

2012. jan. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vagy ha úgy jobban hangzik, akkor: alsónadrág.
2012. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 tetro ***** válasza:
0%

Nem feltétlenül bugyi minden ami ciki. Lehet ciki egy csomó más dolog is, életkortól függetlenül.

Tényleg nem hiszem el, hogy egy nyamvadt tőmondatot nem lehet összerakni értelmesen 14 évesen...

2012. jan. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

"na figyi öcsi"

Hehe :D Ez tetszik. Engem miért nem tanítgatott annak idején egy ilyen jó fej csaj? :)

2012. jan. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!