Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Meztelenül ne tusoljak?

Meztelenül ne tusoljak?

Figyelt kérdés
ciki ha meztelenül zuhanyzok az uszodában nem áll fel a kukim de az emberek nagyon nézik mert nekem még olyan mint az öcsémnek és nem is szörös hanem olyan mint bármelyik embernek amikor megszületik (14 éves vagyok)
2012. jan. 20. 14:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
ha ciki akkor ne
2012. jan. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fordulj befelé és kész.
2012. jan. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
szerintem nem ciki majd megváltozik a kukim de nagyon néznek engem nem izgat mert csak egy normális kuki de akkor is nézik :))))
2012. jan. 20. 14:40
 4/11 A kérdező kommentje:
jó ott majd befordulok köszi és edzés utánn amikor barátaim is ott vannak nekik is ilyen a kukijuk még és akkor is nnéznek minket és közben beszélünk és van egy piros pötty a kukimon mi lehet az?
2012. jan. 20. 14:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem nagyon foglalkoznék vele. Erre is érvényes az, ami minden ilyesmire, hogy a többi embernek is általában csak akkor szúr szemet valami kissé szokatlan dolog, ha az, akinél ez tapasztalható, nagyon cikinek tartja. Ha természetesen viselkedsz, ha nem vagy görcsös, nem gondolod azt, hogy mindenki téged figyel, akkor 99 %, hogy másnak fel se tűnik.
2012. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
fuj am 5.be uszni voltunk táborba és a tanár meztelenül tusol olyan undorító volt kép éve történt
2012. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy azért nézik, mert nem szőrös, már csak azért sem, mert a legtöbb fiú borotválja és a felnőtt fiatalok is, így ma már tök általános, így csupaszon.


... ja és 14 éves vagy, ne hívd már kukinak! Használj valami más szót: Pénisz, fasz, farok, stb.

2012. jan. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Uszodába nem csoda hogy furán néznek rád ha letusolsz egy külön tusolót is beleszámítva. Nekem egyszer fogadásból kellett meztelenül tusolnom fürdőruha nem lehetett rajtam és rendes tusolásnak kellett lennie akár van ott idegen akár nincs ott.
2012. jan. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, h néznek e! Legalább neked 14 évesen van annyi eszed, mint másnak öregebben sincs, hogy fürdőgatyába ha tusol, az kb semmit se ér...

Ha nem zavar, hogy néznek, ne érdekeljen... Ha zavarj, fordulj befele...

2012. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem mindig lehet befelé fordulni:


[link]

2012. jan. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!