Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek arról hq a...

Mi a véleményetek arról hq a férj 2 naponta fürdik v tusol a feleség meg van hogy minden nap de van hogy 2 hetig se? A nagy atlag hetente

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 12:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Ő dolguk, de a két hét azért elég meredek. Annak kemény szaga lehet. Szerencsés alkatnál a kétnaponta az még belefér, ha mondjuk intim területeken mosdik közben.
2012. jan. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%

Hát én is durva vagyok, ugyanis itt sz@r a víz, ekcémás vagyok, így négynaponta tudok egy jót zuhanyozni, amúgy hajlatokba frissítő kendőt használok, intim részre pedig oda való kendőt.

A férjem is a kétnapos "híve" ő is minden másnap csak mosakszik. Spórolunk a gázfűtésen.

2012. jan. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%
Semmi közöm hozzá, nem érdekel, ha nem kell szagolnom. Azt mondjuk nem értem, miért van ez a két véglet, van, hogy minden nap, de van, hogy 2 hetente egyszer? Ő dolguk. Én minden nap tusolok és a férjem is. :)
2012. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%

az ö dolguk, de én nem bírnék úgy befeküdni a tiszta ágyneműbe, hogy ne fürödjek meg előtte.

nem vagyok büdös se koszos de nálam a minden napi fürdés alap dolog

2012. jan. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
48%
én minden nap azért kelek hajnalban hogy letudja fürdeni, hajat mosni. nem tudok úgy kimenni a házból h ezt nem teszem meg. ha véletlenül elalszom és erre nem marad idő, akkor egész nap izzadok az idegességtől, rosszul vagyok, ez biztos lelki dolog, de ez van :)
2012. jan. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%

Aki nem fizikai munkát végez (így nem izzad), annak a valóságban télen bőven elég 1-2 hetente 1 fürdés, nyáron persze ajánlott naponta.


Az, hogy az év minden részén minden nap fürödni kell, puszta szokás, aminek nincs különösebb egészségügyi alapja.

2012. jan. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
Én könyvelő vagyok, tehát a fizikai munka távol áll tőlem, mégis meg tudok izzadni. Tehát az izzadás nem függ össze szorosan a fizikai munkával.....
2012. jan. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%
Szomorú hogy mi van ebben az országban! Hogy már a fürdésen is spórolni kell. Akkor én még örülhetek hogy teletehetem a kádat bármikor ha kedvem tartja és elmerülhetek nyakig.
2012. jan. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
19%

"Én könyvelő vagyok, tehát a fizikai munka távol áll tőlem, mégis meg tudok izzadni."


Egyénfüggő, hogy ki mennyit izzad. Pl. a kövér emberek sokkal többet izzadnak az átlagnál.

2012. jan. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
32%

14:06


"Szomorú hogy mi van ebben az országban! Hogy már a fürdésen is spórolni kell."


Komolyan azt képzeled, hogy ez így van?

2012. jan. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!