Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hangulatember a menyem! Már...

Hangulatember a menyem! Már lassan féléves a kisunoka, naponta mi visszük a kaját, vigyázunk a babára, mégis amikor "nyűgös"mindenkit utál, csak a hibát látja mindenkiben. Én meg nagyon lelkis vagyok, hogy kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 08:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
97%
Lehet nem kéne ennyire kiszolgálni őket! És azért lehet az is sok, hogy naponta náluk vagytok, ez is zavarhatja.
2012. jan. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Bocsi azért tudom az illemet!Csak annyi időt vagyok ott,amíg a dolgukat elintézik! Nem én ajánlottam fel a kajahordást,hanem ő nem csinálja. Azt mondja nincs semmire ideje!
2012. jan. 24. 09:00
 3/36 anonim ***** válasza:
84%

Az éremnek is két oldala van, mint ezen az oldalon már nem egyszer kiderült.

Lehet, hogy ha hagyná önállóan mozogni a saját lakásában és kiteljesedni az anyaságban, akkor a menye is sokkal boldogabb és kiegyensúlyozottabb lenne. Amíg beleavatkozik az életébe, addig ez nem fog megtörténni.

Menjenek át hétvégén, a hétköznapok maradjanak meg a kis család számára!

2012. jan. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
95%

Újra első: hát akkor kéne hagyni őket éhezni. :) egy idő után elkezdene főzöcskézni. És jól mondtam: nem kell őket ennyire kiszolgálni. :) persze hogy ha mindent tálcán kap, semmit nem fog csinálni.

Én ezt tenném helyedben - mondom mindezt a menyed helyzetéből, bár mi még csak várjuk a babát és senkire nem számíthatunk, mégsem félek attól ami következik.

2012. jan. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
80%

ne haragudj nekem is 6 hónapos babám van mellette egy 5 éves nagy fiú.

Nekem senki sem segített semmiben.Édesanyám dolgozik anyósom dolgozik.Itt van a 2 gyerekem,a háztartás,állatok(baromfi)Ősszel itt volt a kert.

Mindent megcsinálok,főzök,mosok,takarítok.Amit egy anyának kell.falun lakunk.3 helyre hordok be naponta fát,begyújtok.

Nekem se tetszene ha mindig itt lenne az anyósom.Én is nyűgös lennék.ők egy külön család,saját életet akarnak.Persze tudod az illemet vagy mégse????Ő úgyse fog elküldeni a sunyiba mert a párja anyja vagy,a fiad se fog elküldeni mert az anyja vagy.Vedd magad észre.Inkább csak akkor menj ha hív hogy segítened kell.Nem szabad ennyire belefolyni a fiad életébe.Hadd őket élni......Hiszen ezek szerint szinte sosincs a menyed egyedül a babával????Meg se szokták még egymást ha ti állandóan ott vagytok.Ha nem főz a drága akkor mi van???Majd főz ha éhesek lesznek!!!! 26/N

2012. jan. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Nekem van egy 1 éves kislányom. Fél éve munkába álltam. Férjem van a gyerekkel ugy, hogy minden áldott nap éjszaka dolgozik. Délután fél 5-re érek haza. Akkor kell mosnom, foznom,takarítanom és ugye a gyerekkel foglalkozni szeretnék. En nem engedtem meg, hogy anyos vagy anyám fozzon nekem. Egyszer foztek, amikor szulés után hazajottunk a korházbol. Másnaptol kezdve mindent én csináltam. A sogornom olyan, mint a menyed. Egyedul van otthon a gyerekkel panelben, nem takarít, nem foz. Tesom dolgozik és amikor haza megy akkor kezd el fozni a tesom. Takarítani is o szokott hétvégén. Allitolag sogornomnek nincs ideje semmire. Anyám felrobban az idegben. Anyám nem így nevelkedett.

Szoval: en biztosan nem vinnék neki ételt, oldják meg maguknak. Vagy foz a menyed, vagy megfoz a fiad ha enni akar.

25N

2012. jan. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Gratulálok,hogy Te ilyen talpraesett vagy! De még egyszer mondom,ha nem értené valaki,én NEM AKAROK MENNI,ezerszer elmondtam neki,csak akkor ha tényleg fontos.Akkor napokig nem lehet vele beszélni.Egyébként mást sem hallok:mindig fáradt, nem aludt eleget, a kicsi is aludhatna egész éjjel!
2012. jan. 24. 09:21
 8/36 anonim ***** válasza:
89%
Nem mondani kell, hogy nem akarsz menni, hanem NEM KELL MENNI :) na akkor majd meglátja.
2012. jan. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
95%
Így van, ne vegye már természetesnek a kiszolgálást. Ha ritkábban mennél, akkor mindjárt megbecsülné, ha ott vagy, nem nyűgösködne, mert tudná, hogy azzal csak elmar onnan.
2012. jan. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
A hozzászólásom a 9.09-esnek küldöm!
2012. jan. 24. 09:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!