Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti hogy álltok a puszival...

Ti hogy álltok a puszival köszönéshez?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és nincs sok lány ismerősöm.

Egyik barátommal közös barátunk egy lány. Ők puszival köszönnek egymásnak de én soha nem adok puszit annak a lánynak csak ha felköszöntöm szülinapján, névnapján. Nincs bajom a puszival de nem vagyok hozzászokva. Senki nem kezdeményezi, én se, de most nem róla van szó hanem úgy általánosságban.


Én azért is nem ragaszkodok hozzá mert ez azért közvetlenebb mint a férfiak közötti kézfogás és mi van ha undorodik tőlem a másik. Én se örülnék ha egy bűn ronda lány puszilgatna.

Vélemény? Ti hogy vagytok vele?


2012. febr. 4. 17:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok puszilkodós, de ha valaki szemmel láthatóan kezdeményezi, nem utasítom el. Az sem baj ha csúnya a szerencsétlen (jó, nyálkás ne legyen az arca). :)
2012. febr. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!