Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » SOS! Holnap este mennék egy...

SOS! Holnap este mennék egy buliba, vagy 40en lennénk ott, fölöttem lévő osztályba járó srác meghívott, szerintem el is megyek, szülinapi bulija lesz, meg egy haverjának, aki nem ismerek. Illene vinnem valami ajándékot?

Figyelt kérdés

a szülinapja már volt, viszont max köszönünk egymásnak, de mai nap jól elbeszélgettem vele. Neki vigyek e ajándékot, illetve az ismeretlen ahverjának egy csokit, vagy valamit, vagy nem kelll?

18 éves vagyok.


2012. febr. 16. 23:31
 1/4 A kérdező kommentje:

elnézést a helyesírási hibákért

* akit nem ismerek

* ismeretlen haverjának

2012. febr. 16. 23:32
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Hát szerintem nem árt,hogy ha nem üres kézzel mész oda..Nem kell nagy dolog csak egy kis csokika vagy ha már felnöttek vagytok akkor valami kis piát.jó szórakozást!
2012. febr. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
végül úgy döntöttem, nem megyek. De igen, köszönöm szépen a választ! ment a zöld!
2012. febr. 17. 21:10
 4/4 ShadowGanxter válasza:
Azóta már gyerekes anyuka, de még mindig visszaemlékezik erre a napra, hogy kihagyott egy ilyen nagy és érdekes lehetőséget az életéből.
2023. máj. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!