Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Valaki megmagyarázná nekem,...

Valaki megmagyarázná nekem, hogy a buszon a fiú ismerőseim miért nem tudnak nekem visszaköszönni? 15/L

Figyelt kérdés
Nem idegenekről, hanem pl volt osztálytársról, múlt sulibeli barátnőm testvéréről van szó.

2012. márc. 4. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet, hogy egyszerűen csak bunkók.
2012. márc. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Saját magát minősíti. Ajánlok valamit, ha legközelebb találkoztok ne köszönj előre, várd meg hogy ő köszönjön előre. Ha nem fog, ne foglalkozz vele.
2012. márc. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Vicces emlékeket idéztél fel bennem ezzel a kérdéssel, mert tini koromban engem is hoztak hasonló helyzetbe a fiúk:) Először is ne vedd magadra, ezzel tényleg magukat minősítik.

De. Ha megnézed az Ő szemszögükből, szegénykék a legtöbbször nem tudják hogyan reagáljanak. Onnan tudom, hogy van egy unokaöcsém és ő se tudja hogyan viselkedjen egy ilyen helyzetben pláne, ha egy számára tetszetős leányzóról van szó.

Nagyon vicces helyzetek szoktak kialakulni: karácsonyi ünnepségen körben áll az osztály kézen fogva, hát ki az aki nem fogja a mellette álló lány kezét?? Ő!:)

Ebben a korban sok fiú inkább meghúzza a lány haját, minthogy hozzászóljon..

2012. márc. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

elvileg a fiúknak kéne előre köszönni.

De hát, szegénykék kitől tanulnák meg, már az

apjuk is a bölcsiben nevelkedett,

anyukájának nem volt ideje megtanítani

2012. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak szimplán csúnya vagy.
2012. aug. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15 eves korban dackorszakukat elik, mas ismerosoknek sem biztos, hogy koszonnek...
2012. okt. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!