Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Én voltam bunkó, vagy ez...

Én voltam bunkó, vagy ez jogos volt?

Figyelt kérdés

A kutyáimnak vettem 10 kg prémium tápot, meg egy másik fajtát, de a prémium nem ízlett nekik, így az a 10 kiló megmaradt.

Voltak még felesleges pórázaim is, amelyek újak voltak.


Így a 10 kiló tápot és a pórázokat felajánlottam egy állatmenhelynek. De itt jött a galiba :

××××××××××××××××××

Közölték, hogy nem tudnának kijönni érte, mert nincs pénz benzinre, és biztos használt a póráz, maradék kutyakaját meg nem vesznek át. Mondtam hogy a pórázok újak, a kaja meg teljesen ép, vissza is volt csomagolva. Mondtam hogy én is ki tudnám vinni, erre a nő lecsapta a telefont azzal az indokkal, hogy most nem tudnak fogadni semmit.

Ez eléggé elkeserített, így felhívtam egy másik menhelyet. Ők szívesen elfogadták, még aznap ki is jöttek érte (ez tegnap előtt volt), és megköszönték, nagyon kedvesek voltak.


Aztán felhívott újra az a nő (az első menhelyről) hogy mégis kellenének a cuccok. Mondtam hogy ne haragudjon, de már egy másik menhely elvitte. Erre a nő teljesen kiakadt, hogy én biztos ugrattam őket, meg telefon betyárkodok stb.


Erre elkapott a méreg, és kiosztottam a nőt, hogy ő alpári stílusban visszautasított a segítséget, a benzinpénzre hivatkozva, valamint amikor felajánlottam hogy kiviszem akkor lecsapta a telefont. Mondtam neki hogy én az adományaimért nem könyörgök senkinek, nehogy azt higgye, hogy majd én térden csúszok előtte azért, hogy az adományaimat elfogadják.


Erre a nő egy "elnézést a zavarásért" mondattal letette a telefont.


×××××××××××


Én voltam bunkó, vagy ez jogos volt? Mit gondoltok az esetről? Vissza kellett volna fogni magam?


Mit gondoltok?



(28/N)


2012. márc. 11. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi mást tehettél volna? Hagyni, hogy jól lecsesszenek, amiért segíteni akartál?
2012. márc. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez igaz, csak elgondolkoztam azon, hogy érdemes volt-e beszólni a nőnek.
2012. márc. 11. 12:40
 3/11 anonim válasza:
Nyugodj meg nem tettél semmi rosszat. Ilyenen ne is idegesítsd magad, mert semmi értelme!
2012. márc. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Veletek történt hasonló eset? Mert ez azért kicsit megrázó volt egy menhelytől, akik azt hangoztatják, hogy a legkisebb segítség is sokat ér....
2012. márc. 11. 12:43
 5/11 anonim ***** válasza:

Jogos volt, igazad volt. Nem tudom, hogy mit képzelt magáról a hölgyemény.

Most már nyugi (könnyű mondani... :) ), a kutyusok megkapják az ajándékod! :)

2012. márc. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez még jó, hogy kiverte a biztosítékot. Nem baj, hogy kiosztottad a nőt. Ne neked legyen lelkiismeret furdalásod, mert segíteni akartál a kutyusoknak. Most legalább megtanulták, hogy hogyan kell hozzáállni az adományokhoz + olyan mindegy, hogy melyik menhelyre küldesz kaját.
2012. márc. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg teljesen jól csináltad. Most mit könyörögj neki?

Amúgy én azt vettem észre, hogy az ilyen menhelyeknél nagyon sok az ilyen idióta. Nem tudom miért lehet, de majdnem mindenhol ilyeneket látok. Nagy harcos állatvédők, de csak és kizárólag ők értenek az állatokhoz, mindenki rossz, mindenki hülye, csak ők olyan fene tökéletesek.

2012. márc. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az igaz hogy nem kell kiosztani, de nekem a z a nő elkezdte, hogy én biztos csak ugratom őket, hülyeségből telefonálok, becsapom őket amikor nekik annyi dolguk van stb...

Szóval az én kiosztásomat az előzte meg, hogy a hölgy engem osztott ki.

2012. márc. 11. 13:16
 9/11 anonim ***** válasza:
igazad volt,csak szerintem túlreagáltad.az ő bajuk,hogy nem fogadták el.Te felajánlottad normálisan,innentől azt gondolnak,amit akarnak.szegény csajnak biztos menzesze volt épp:)
2012. márc. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Második vagyok. Azért azt szögezzük le hogy itt nem te voltál paraszt hanem ő. Nehogy már addig gondolkodj ezen hogy még ő állítsd be jónak magadat meg rossznak!!! Nem Hála Istennek még nem volt hasonló emberrel dolgom, bár hasonlóan reagáltam volna mint Te!
2012. márc. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!