Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 20 éves érettségi találkozóra...

20 éves érettségi találkozóra mit illik felvenni?

Figyelt kérdés
Étteremben lesz. Nem vagyok egy kosztümös tipus és nem érzem jól magam benne. De a nadrág meg olyan snassz, nem?
2009. jún. 10. 21:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
*38 évesen
2009. jún. 11. 18:57
 12/13 anonim ***** válasza:
65%

A lehető legelegánsabban öltöznék fel.

Igaz, hogy nem esküvő, de 20 éves érettségi találkozó is egyszer van az életben.

Jómagam tavaly ősszel szerveztem a 35 évest. A találkozóról "filmfelvétel" készült, így mindenki fontosnak tartotta, hogy a legelőnyösebb kinézete legyen megörökítve, pedig "csak" egy külső kerület kisvendéglőjében tartottuk. (Sport vendéglő, Rsztmihály)

2009. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ. hogy milyen gyakran találkoztok. Ha a legtöbbjével rendszeresen találkozol, egy kisseb könyedség elmegy, de ha csak öt évenkét - és ha a régi osztályfőnök, igazgató is ott lesznek -, én is a lehető legelegánsabb viseletet választanám. (Ugyanis az a kép marad meg a többiekben a következő találkozóig!). Természetesen függ a helytől is (mennyire "előkelő"), egy luxus étteremhez a farmer mégsem illő,
2009. jún. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!