Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 10 éves érettségi találkozóra...

10 éves érettségi találkozóra ciki farmerban menni? 28 éves vagyok, és tanácstalan vagyok mit vegyek fel. Egy vacsora lesz egy étteremben, nem vmi puccos helyen.

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

Én a helyedben nem farmerban mennék, pláne nem 28 évesen...


Vegyél fel egy szövetnadrágot egy szép inggel és kész.

2011. szept. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem vehetsz farmert, fel tudod dobni egy szép magassarkúval, tunikával meg még rá valami kiegészítő :)

De a farmer-póló-sportcipő az gáz, azt necsináld :D

2011. szept. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Én két éve voltam a 10 éves érettségi találkozón,szövetgatyát és pulcsit vettem fel.Ha nem puccos helyre mentek,nyugodtan felvehetsz farmert is,gondolom a többiek sem estélyi ruhába mennek.
2011. szept. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én sem a sportcipős verzióra gondoltam.Csak kíváncsi voltam ki,hogy vélekedik a farmerról,ilyen alkalomnál.Egy szürke szövetnadrágra(vékony fekete csíkok vannak benne) gondoltam,csak nem tudom milyen felső lenne hozzá jó.Esetleg képet is küldhettek.
2011. szept. 30. 11:21
 5/11 anonim ***** válasza:
azért elegánsan is lehet öltözködni. Az első érettségi találkozón az összes osztálytársam elegánsan jelent meg. Egy ugyan nem elegáns étteremben voltunk, de úgy éreztünk, hogy ezt tiszteletben kell tartani. :)
2011. szept. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
szövetnadrág? wtf? 28 évesen? nyugodtan vegyél fel farmert. szövetnadrágot hagyjuk meg az ötveneseknek meg a tanároknak xD magassarkú,nőies felsővel szerintem tökéletes :)
2011. szept. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
hát mondjuk sztem a fekete farmer az okés. de lehetőleg ne trapézszárú :)
2011. szept. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

Hasonlo kombinacioban talan meg elmegy a farmer osztalytalalkozora: [link]


De en speciel ugy erzem, hogy azert csoppet elegansan is lehet oltozkodni. Nem kell estelyibe menni, de egy egyszerubb koktelruhaban, akar feketeben csinos kiegeszitokkel sokkal jobb dolog ilyen alkalomra megjelenni.


A nagyon okos utolso elotti valaszolo meg nyilvan ferfi es fogalma sincs arrol, hogy mi minden tartozik a szovetnadrag kategoriaba.

Mondjuk nekem egy fokkal jobban illik erettsegitalalkozora mint a farmer:

[link]

2011. szept. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem bármit felvehetsz,a lényeg,hogy ízléses magassarkúban menj és hozzá illő szép táska legyen.Na meg smink és frizura.A felsőrész pedig mindegy :)
2011. szept. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%
hát én a helyedben biztos h inkább vmi kis csinos koktélruhában mennék:)
2011. szept. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!