Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha kicsúszik egy puki társaság...

Ha kicsúszik egy puki társaságban, mi a legjobb, amit tehetünk?

Figyelt kérdés

2007. aug. 5. 23:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valld be és nevess! Az úgyis ragadós. :) Ugyan társaságban jobb tartózkodni a pukitól, de akaratlanul is megeshet. Szerintem nem kell belőle ügyet csinálni, hiszen természetes dolog.
2007. aug. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Ahogy te fogod fel a dolgot, ugy fogjak masok is kezelni, tehat ha nevetsz ok is fognak es igy oldod a hangulatot.Viccesen a legjobb felfogni
2007. aug. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérj elnézést, és ne foglalkozz vele a továbbiakban, maximum egy kis mosolyt eressz meg, de ne legyél zavarban, akkor mások is hamar napirendre térnek fölötte.
2007. szept. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

örülj, hogy csak puki volt! én odahánytam mások elé! :(((


valóban kérj elnézést, s eressz meg :) egy mosolyt is már! nyisd ki az ablakot! valószínűleg mindenkivel megesik!

:)

2007. okt. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
attól is függ milyen a társaság;)barátikörben semmi gond biztos megértik de egy idegen társaságban elég ciki lehet ott inkább vissza kell tartani a legközelebbi illemhelyig.
2007. dec. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Semmit! Úgy kell tenni, mintha meg sem történt volna.

Egy meseszerű történetben is az van, hogy xy meghajol a királynak és közben eldurran a kipuffogó, erre a király azt mondja: "Felénk ez nem szokás", mire a másik: "mifelénk pedig észrevenni nem szokás". Ennyi

2008. jún. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
85%
orulj, hogy nem ugrott ki kozben a nyelesgranat is :))
2008. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
98%
protokol szerint menny el onnan. de csak diszkréten ;)
2008. szept. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
85%
Legyezd mint az állat xD vagy gyorsan menj el valamiért vagy érezd meg te és mond hogy "fúúúj érzitek ezt a büdöset??" xD :D:D
2009. jún. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

utolsó válaszadó.. xD


én igy csináltamxD


viccet félretéve.!


ami jön. ha elkap a nevetés, nevess. ha zavarba jössz , kérj elnézést. ha olyan vagy mint én.. fogd másra és mérgelődj ,hogy de büdös..:D

2009. aug. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!