Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek a káromkodó...

Mi a véleményetek a káromkodó lányokról?

Figyelt kérdés
nemet és kort is írjatok

2012. márc. 13. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt,hogy jól teszik,ha jól esik neki,és ha okuk is van rá.Jobb mintha magukba fojtanák az érzéseiket.Káromkodjanak csak,de lehetőleg ne kisgyerekek előtt.

(37/F)

2012. márc. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A káromkodás módjával, toleráns körökben nem bűn. Az a baj, ha valaki olyan előtt beszélünk csúnyán, akit ez tényleg zavar. Mert vannak ilyen emberek, és ezt el kell fogadnunk.
2012. márc. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19/F lemaradt
2012. márc. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem kiábrándít 21/f
2012. márc. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Engem zavar én ezeket a lányokat elkerülöm :D 14/F
2012. márc. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát néha kicsusszanhat valami aminek nem kéne, szerintem nem bűn, csak ne minden mondatban káromkodjon (fiúkra is vonatkozik).


17/L

2012. márc. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, minta káromkodó fiúkról.

Nemtől függetlenül bunkó szokásnak tartom az állandó csúnya beszédet. Én is szoktam káromkodni (ha mérges vagyok, néha elég csúnyán), nincs ezzel semmi baj, de nem mindegy, hogy ezt milyen helyzetben, kik előtt és milyen gyakran tesszük. A szándék sem mellékes: más egy vicc poénjaként és más sértésként káromkodni.

2012. márc. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha minden második szava csúnya, az eléggé zavaró. Az oké, amikor mérges vagy ideges,de az nekem már sok, ha minden mondatban van egy-egy csúnya szó.


19f

2012. márc. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szent, néha kicsúszik egy "b*ssza meg" vagy "aztak*rvaéletbe", bár már tudatosan próbálom ezeket az eseteket csökkenteni. Régen elég mocskos szám volt, 2-3 évvel ezelőtt, ahogy egyre "öregszem" és érettebb leszek, úgy tartom egyre cikibbnek.

Ismerek egy lányt, minden 2. szava valami káromkodás, mintha élvezetből tenné. Nagyon bántja a fülemet ez az ordenáré viselkedés.

2012. márc. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nagyjából ugyanez a véleményem, mint az előzőknek. Ha mérges, akkor oké, de hogy minden szava az legyen, nekem az sok. Én sem szoktam feleslegesen káromkodni (pedig 21/F vagyok). Legalábbis a "szar", "hülye" "rohadt" szavak számomra már rég nem káromkodások. Nem irritálnak, én is használom őket, mondjuk nem egyfolytában. De az ilyen "hallod, k**va jó volt tegnap, úgy beb***tunk, mint az állat" jellegű dumától falra mászok, tök mindegy, hogy lány vagy fiú mondja. De én alapból úgy vagyok vele, hogy nekem egy lány vagy nő ne káromkodjon. Az olyan nőietlen és primitív. Szerintem több eszük van annál, mint hogy ezeket a szavakat használják.
2019. nov. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!