Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Emberek! Ti miképp vélekedtek...

Emberek! Ti miképp vélekedtek a mostnai lányokról és fiúkról?

Figyelt kérdés
Én az ilyen csőgatyában járós, gatya alja az otromba, bumszli cipőbe betűrve, festett haj, piercing stb. A "fiúkról" meg 1 szót se. Vasalt haj? Mint a b*zik. Sőt nagy része az is. Magyarok ezek egyátalán? Befogadják a külföldiek kultúráját, a Magyarra aztmondják hogy szar. Na meg hallgatják azokat az idióta külföldi "zenéket".
2010. ápr. 15. 17:49
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:
jah, és 15/f. és nem a fent említett kategóriába tartozom. én vagyok a "szélsőséges"
2010. ápr. 15. 17:54
 2/52 anonim ***** válasza:
49%
Arról hogy ilyenek a mostani lányok/fiúk arról az "előző" lányok/fiúk (is) tehetnek. Amúgy nekem nem igazán tetszenek.
2010. ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
úgy ahogy vannak szarok mind! semmilyen egyéniségük nincs...nem tudnak gondolkodni, csak azt ismételgetik amit a tv-ben láttak, vagy épp kedvenc oldalukon olvasták
2010. ápr. 15. 17:59
 4/52 anonim ***** válasza:
65%
Miért? Te is ezt sorolod... Mindenki szidja ezeket a "mai fiatalokat", hát te is ezt csinálod... Nincs semmi egyéniségük, azt szajkózzák, amit a tévében mondanak, bla bla bla.. Miért, te jobb vagy? Jó példát mutatsz nekünk, fiataloknak? Vagy csak szitkolódsz, b*zizol másokat, mi több, idézőjelezed azt a tényt, hogy fiúk és hogy zenét hallgatnak? Te talán jobb vagy?
2010. ápr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%

Sz*r mindenhol van. Pusztán csak attól nem lesz jó valami, hogy magyar. Én pl. egyszerűen a _jó_ zenét szeretem, származzon az bárhonnan is. Vannak nagyon jó magyar együttesek, meg nagyon sz*rok is.


Ugyanez áll az öltözködésre, meg minden másra is.


És hasonlóképp, az "igazán magyar" magyarok között is találsz csonthülyéket, akik buták, mint a fekete föld, meg a "külföldieskedők" között is. A régi szólást kissé átköltve azt is mondhatnánk, hogy nem a magyarság teszi az embert.


Egyszerűen csak ízlés kell, meg értelmi képesség, plusz empátia se árt. Ha ezek megvannak, onnantól már édesmindegy, "magyar-e", vagy más.

2010. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
100%

nem igazán izgatnak,és igaza van a második hozzászólónak: a csőgatyás műhomárok legalább olyan sablonosak mint azok akik állandóan őket szidják hogy milyen ez a mai fiatalság. ez van,ezt kell (vagy épp nem kell) szeretni,pár év múlva más hóbort lesz. személy szerint előbb haverkodnék ilyen csőgatyás srácokkal ha jófejek mint olyanokkal akik állandóan gyűlölködnek,szóval szerintem gondolkodj el azon hogy van-e értelme fröcsögni.

15/L

2010. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
miértne lennék több? én legalább felismerem a problémát. éshonnan veszed hogy énis olyan vagyok? és hogy nincs egyéniségem?
2010. ápr. 15. 18:05
 8/52 A kérdező kommentje:
én valahogy nem a békés megitélés híve vagyok...ha valaki kinézetre olyan, akkor biztos azért néz ki úgy, mert az...
2010. ápr. 15. 18:07
 9/52 A kérdező kommentje:
és ha valaki ilyennel haverkodom, akkor addig piszkálom, amíg meg nem változik teljesen, vagy elköszönhet tőlem... én nem sokat veszítek
2010. ápr. 15. 18:11
 10/52 anonim ***** válasza:
55%

neked nem volt gyerekszobád vazze?

15/L

2010. ápr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!