Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az őszülő haj igénytelenebb,...

Az őszülő haj igénytelenebb, vagy a lenőtt festés?

Figyelt kérdés

Olvastam itt egy kérdést, hogy igénytelen-e, ha az őszülő nő nem festi a haját.

Nekem is kezd őszülni, de egyszerűen nincs pénzem havonta fodrászra, magamnak pedig nem bírom megcsinálni, mert az egyik vállammal gondjaim vannak. Inkább nem is kezdem el festetni, mert egy ördögi kör. Szerintem ha lenő a festék rondább. Szerintetek?


2012. márc. 14. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A lenőtt haj egyértelműen csúnyább, mintha csak őszül.
2012. márc. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon eltér, akkor csúnya és számolnod kell a folyamatos újrafestéssel.


Ez már nem a kérdéshez tartozik, de leírom:

Mellékesen, ha valaki festés után az eredeti hajszínét szeretné "visszakapni" akkor az bizony úgy jön létre, hogy lenő. És ez természetes.

Persze be is lehet az eredetihez hasonlóra festeni, de szerintem annak nem sok értelme van.


Magyarul csak akkor igénytelen a lenőtt haj, ha az eredeti hajszín nagyon eltér a festettől.

2012. márc. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A lenőtt festék kimondottan csúnya, az őszülésben nem sok kivetnivalót találok.

Nekem személy szerint sosem volt feltűnően lenőve a hajam, szerintem nagyon igénytelen a 2-3 centis lenövés.

2012. márc. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az az igénytelen, amikor 60-70 éves korában is olyan fejet akar, mint egy fiatal.


Az ősz haj nem szégyen. Sokaknak kifejezetten jól is áll.

2012. márc. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fiataloknak nagyon igénytelen az ősz haj de olyan 60-70 éves embernek már nem.Én annak a híve vagyok hogy hozzuk ki a maximumot a testünkből.Ráncfelvarrás , lézeres kezelés , botox.Mit ér a lélek fiatalsága hogyha a test amiben él nem néz ki fiatalak?Én testben ép lélek.
2012. márc. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!