Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy fiatal legénynek milyen...

Egy fiatal legénynek milyen viselkedés ildomos egy táncesten?

Figyelt kérdés
Hogyan illik viselkednie egy 19 éves fiúnak egy ilyen esti mulatságon? Lányokat fel kell kérnie táncra? És ha igen hogy? Ha nem kell kiöltözni ünnepélyes ruhába, hanem csak "egyszerűbe" (művelődési ház) hogyan javasolt öltözködni?
2012. márc. 22. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Öltöny, nyakkendő javasolt, és csak akkor kérjél fel valakit, ha tényleg tudsz táncolni.
2012. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez egy olyan hely ahol fogadnak kezdőket is (én is az vagyok)
2012. márc. 22. 20:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Először is: gratulálok Neked. Gyönyörűen - MAGYARUL fogalmazva - tetted fel a kérdést. Nagyon jól esett ilyet látnom ezen az oldalon, ahol sokan sárba tiporják azt az anyanyelvet, amelyen í
2012. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz öltönybe öltözni, megteszi egy egyszerű, tiszta nadrág, ing, és egy hozzá illő pulóver is. Ha nem tudsz táncolni, szerintem ne kérjél fel senkit, mert csak égni fogsz. Ha már tudsz táncolni, úgy a társaságotokban lévő lányokat kérd fel.

Első voltam.

2012. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Üdvözletem 20:39


Köszönöm szépen!


20:42


De ha fogadnak tapasztalatlanokat is, akkor mégis hogyan rázódjon bele egy fiú ha "nem kérhet fel" senkit? Mert akkor inkább úgy lenne meghirdetve hogy "kezdő legényeket nem varunk szeretettel", de ilyesmiről nem tudok

2012. márc. 22. 20:47
 6/7 anonim ***** válasza:

hiba történt, itt folytatom:

tehát azt a nyelvet, amelyen így is lehet írni.

A táncestével kapcsolatban ne aggódj semmiért. Öltözz fel úgy, ahogyan ünnepélyes alkalomra Neked tetszik (ha szereted az öltönyt, abba, ha nem, vegyél fel elegáns pulóvert/ingpulóvert) - és bátran kérd fel azt a lányt ( természetesen, ha nem az udvarlója kíséretében van), aki szimpatikus és tetszik. Menj oda hozzá, köszönj, esetleg biccentsd meg a fejedet..felkérésnek pedig elég egy szó: "Szabad"? Ha igent mond, máris táncolhattok.

Érezd jól magadat!

2012. márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Barátom, én amondó vagyok, hogy keress társaságot, és ne egyedül menj. Nézd meg a hely ("a művelődési ház") honlapját, kérdezősködj utána, a Te korosztályodhoz tartozók nemigen járnak öltönyben, és ünnepélyes ruhában. Egy ilyen "táncest" inkább diszkónak minősül, olykor élő koncert-jellegű vonásokkal és "bulinak" szokás nevezni. Nincs "első bálos" karaktere, hacsak nem így hirdetik meg.
2012. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!