Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A családokban miért mutogatják...

A családokban miért mutogatják, beszélik ki (RÉSZLETESEN) az ürüléküket? (lent)

Figyelt kérdés

Van pár ismerősöm, akik előszeretettel mutogatják, beszélik ki egymás kakáját!


Ez valami ösztönös dolog lehet? De most komolyan miért?!


14/l



2012. márc. 24. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre a válasz 42
2012. márc. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez olyan bunkóság. látszik milyen értelmi színvonalon vannak... nekem is van ilyen rokonom, folyton az öreg mama székletének állapotáról beszél (ő pelenkázza). csak szerinte vicces, mindenki kínosan feszeng mikor erről beszél.

sőt, néha megjegyzi hogy milyen jót sz***, milyen cifraf*sása volt a mittommilyen kaja evése után.

szerintem ez minősíti magát az embert.

normális, kellően intelligens személy erről nem beszél.

2012. márc. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére nincsenek ilyen primitív ismerőseim.
2012. márc. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én akkor találkoztam ilyen emberekkel,amikor egyik rokonomat meglátogattam a pszichiátrián.
2012. márc. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt én se értem. Volt egy haveri társaságom, akivel kb 15 éves korom óta barátkoztam. Mikor elértem 21-22őt, egyetem, munka, párkapcsolat el kezdtem érezni, hogy intelektuálisan nem hozzámvalók. Az tette be az ajtót, mikor egy délután a sör mellett azt kezdték kitágyalni, hogy mi milyet szar.ik, hogy törli ki, milyen az állaga, szaga stb.
2012. márc. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 fúróferkó ***** válasza:

"De most komolyan miért?!"


Mivel kiírtad,hogy 14 éves vagy,és így fejezted be kérdésedet,megérdemled,hogy válaszoljon néhány ember.Köztük vannak nagyon intelligensek és nem bunkók ,mint a 2. 3.

,Aki szerint az egészség ,vagy betegség egyik megbízható "lakmuszáról" beszélni nem illendő.

Persze egy ebédlőasztalnál ez így igaz.

Kérdezd meg anyukádat, nem is oly régen(12-14 éve)rohant -e az orvoshoz ,ha pelenkádban nem a megfelelő színű,állagú anyag volt?!

Bizony ha ciki ha nem róla beszélni a széklet színe,állaga,sok betegségnek jelzője lehet.

Bizony az idősek nagy részénél az igazi sikerélmények között van egy jó adag rendszeres űrítés,még ha fiatal ,nagyon intelligens emberek ezt nem is értik.

2012. márc. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!