Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van az, hogy valaki...

Miért van az, hogy valaki beír egy kétségbeesett kérdést és a jó szó helyett rengeteg megalázóan durva véleményt és okoskodást kap?

Figyelt kérdés

Évek óta olvasom itt a kérdéseket és válaszokat, szoktam én is feltenni, vagy az adatbázisban keresek rá egy aktuális problémámra és általában meglelem a szükséges választ. És sokszor belefutok olyanba, hogy még ha nem is segítséget kér az illető, de olyan esetet ír le, hogy nekem megszakad a szívem, a sok bolond meg inkább kritizál, ítélkezik és bánt minden nemű hátsó ismeret vagy tudás nélkül.

Miért ilyenek az emberek? Jó érzés az nekik, hogy még ők is belerúgnak egy már vérző és földön fekvő embertársukba?


2012. márc. 28. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
sajnos ilyenek az emberek... szerencse, hogy vannak kivételek :)
2012. márc. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha az érzett iróniára reagálok, akkor csak ennyit felelek: :(


Ha nem veszem figyelembe az iróniát, akkor pedig azt, hogy a nagyon okosok sokkal többen vannak és elsöprik azt, aki tényleg segíteni akar.

2012. márc. 28. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!