Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Felvetődött bennem, hogy a...

Felvetődött bennem, hogy a haverom zsidó. Szerintetek megkérdezzem, vagy durva lenne?

Figyelt kérdés

Hát nem is csak a haverom inkább a legjobb barátom egészen kis korunk óta ismerjük egymást nagyon sokat lógunk együtt, viszont mikor nagyon ritkán a vallásosságról került szó azt mondta nem tudja milyen vallású de nem is nagyon érdekelt a dolog. De nemrég utána olvastam, hogy mi jellemző a zsidókra, hogy néznek ki nagy általánosságba és elég sok dolog egyezik... Igazából nem is nagyon érdekel engem h honnan származik nem ez alapján ítélem meg de azért csak kiváncsi vagyok valamennyire. A rákérdezés elég durva lenne nem? még ennyi év ismeretség után is...

17/F


2011. márc. 20. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tök mindegy, hogy az-e vagy sem?

Amúgy ha normálisan teszed fel a kérdést, megfelelő időben nem bántón és egyértelműen levehető, hogy érdeklődsz és nem sértegetsz, akkor szerintem meg lehet kérdezni.

2011. márc. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"mikor nagyon ritkán a vallásosságról került szó azt mondta nem tudja milyen vallású de nem is nagyon érdekelt a dolog"


Nem tudja ő maga sem.

Te megsértődnél, ha megkérdezné milyen vallású vagy? Ha azt kérdezné zsidó vagy-e?

Szerintem nem.

2011. márc. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
És ha zsidó akkor mi van?
2011. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, írtam is, hogy nem ez alapján ítélem meg de azért szerintem normális ha érdekel a dolog és akkor sincs semmi ha az és ezt most nem csak "úgy" mondom.
2011. márc. 20. 14:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért ne kérdezhetné meg?? Nem kell mindenből antiszemitizmust levonni... -.-'
2011. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Mi a vezetékneve? Persze a névből nem állapítható meg 100%-osan sőt, de azért egy támpont.
2011. márc. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha fő a békesség, akkor inkább ne kérdezd.
2011. márc. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lesd meg a tökét. Ha körbe van nyiszálva, akkor zsidó.
2011. ápr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az nem a töke.
2011. ápr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

18:03,

Nekem is úgy van, mégse vagyok zsidó:)

2011. ápr. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!