Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Titeket mi idegesít fel a...

Titeket mi idegesít fel a legjobban mások vezetési moráljában?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 23:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

Ha elöttem "töszörögnek" amikor tudnának menni,de ők mégis csak a megengedett kb felével mennek,és ha ilyenkor nem engednek ki,hogy legalább én menjek...

Aztán az agresszív sofőrök is idegesítenek,akik a belváros közepén össze-vissza dudálnak rám,amikor nem halad a sor és én sem tudok menni.

De a legjobban az idegesít,amikor egy lámpánál mellém hajt egy "nagymenő" és keresi a szemkontaktot,és olykor még mutogat is mellé...

2012. ápr. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

A türelmetlenség.

Mikor előttem piros a lámpa, leveszem a lábam a gázról, hogy spóroljak az üzemanyagon és a barom padlógázzal mögém ér 1 méterre tőlem gáz-fék kombóval anyáz hangosan.

(természetesen nem csúcsforgalomban mikor sok embert tartok fel...)


A másik, mikor zöldre vált a lámpa még a fény nem jutott el a szemembe már dudálnak, villognak mögöttem.


Aztán a jogtalan felháborodás mikor beállnak elém egy másik sávból úgy, hogy majdnem elviszik a kocsim elejét azt ha rávillantok, vagy dudálok anyázik mint a szopósmalac. (ezt leginkább motorral tapasztalom)


A dugóban való cikázás. Ezen rendszeresen szakadok a nevetéstől mikor látom, hogy ide oda váltogatnak, és talán 1,2 autóval lesznek előbbre 8km-n keresztül.


Egy dolog ami iszonyatosan felbasz, hogyha a belvárosban valahol dugó van, és mentő/tűzoltó jön hátulról a birkák nem képesek átmenni a piroson, hogy el tudjon menni az esetlegesen egy életveszélyben lévő gyereket szállító mentő hanem várnak, és nézik a pirosat, hogy mikor mehetnek, és engedhetik el a kékautót.

(nem egy ilyen eset volt már, hogy mindenki dudált már mert az első nem akart elindulni. Láttam már olyat is, hogy hátsó autóból egy utas odarohant és bebaszott az ablakon, hogy mennyen már.)


Ott vannak még a versenyezni vágyó köcsögök rendszerint opel corsa-val, suzukival, vagy hasonló 1,4es talicskával.


Hát mondanám a bringásokat is, de nekik nincs más választásuk mivel bringaút nincs sok...


majd még ha eszembejut írok:)

2012. ápr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Engem a leginkább a bunkó sofőrök (ezek ált. azok a személyek akik már 30 éve vezetnek, férfiak és azt hiszik, hogy ők a Janik ). Aztán az, ha nem ismerik a nagy ívben kanyarodást és majd' nekem jönnek a kereszteződésben! (ráadásul ez olyan helyen szokott előfordulni, ahol nem látják be a kereszteződést egy fától, akármitől, és azt hiszik, hogy akoor nem is jöhet ott semmi... ). Akkor van az, hogy parkolásnál én direkt odafigyelek, hogy mindenki kényelmesen kiférjen, erre mire visszaérek, már valaki más áll mögöttem/előttem totál rámállva! van olyan is amikor a parkolóban még parkolás előtt megáll valaki (az út közepén/előttem), hogy kiszálljon az öreg néni, aztán leparkolnak ...
2012. ápr. 4. 00:03
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"van olyan is amikor a parkolóban még parkolás előtt megáll valaki (az út közepén/előttem), hogy kiszálljon az öreg néni, aztán leparkolnak .."


Majd ha 70 éves leszel... Szerintem ez teljesen korrekt dolog, hogy vagy a bolt előtt kirakják nagyit, papit, aztán a kocsit máshol, vagy a parkolóhely előtt, hogy ne kelljen 2 kocsi közt kiszambázni az öregnek.

(izé, szerintem te se örülnél, ha nagyfater csak úgy rácsapná a kocsidra az ajtót kiszállásnál, mert nem fér el...

2012. ápr. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de nem azért mert nem fér el a nagyi. Csak simán a parkoló közepén kiszáll, x méterrel arrébb meg leparkol. szerintem veszélyesebb a parkoló közepén mászkálni, mint a parkolóból fölmenni a járdára, még a bejárat is messzebb van így ne viccelj
2012. ápr. 4. 00:24
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

Engem leginkább az indokolatlanul tötymörgők (piros szuzukisok klubbja) és azok idegesítenek akik nem mernek előzni belátható útszakaszon fényes nappal, inkább beállnak a 40 éves Ikarus mögé, mögöttük meg kilóméteres a sor, és tépik a hajukat az emberek.


Valamint azok akiknek van jogsijuk, de "nem mernek" máshol vezetni csak városban, és nappal.

2012. ápr. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Engem a benzinkútnál tudnak egyedül felbosszantani, mikor előttem telenyomják 20 ezer Ft-ért a tankot, én meg azon filózok, hogy 3 vagy 4 ezerért tankoljak.
2012. ápr. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Jó akkor nem értem ezt a helyzetet, hogy mikor szállna ki az öreg a parkoló közepén.

Én rendszeresen csinálom, hogy kirakom őket a tecsó bejárat előtt és keresek parkolót mer általában az messzebb van.

A másik ok amiért kiraknám az utast a parkoló közepén, hogyha látok egy helyet, de nem egy nagy méret ezért félek, hogy rányitnák az utasok az ajtót a szomszédokra ezért kiszállnak, és én beállok a helyre..

2012. ápr. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Engem leginkább az idegesít, amikor pl. az utcánkból ki akar tolatni a háza elől, kivárja míg oda érek és kitolat elém, hogy lehetőleg meg is kelljen állnom, holott nem jön mögöttem senki és ráért volna kivárni míg elhaladok előtte.

Másik szintén az utcánkban a leggyakoribb eset: Nem azt mondom, hogy nagyon szűk, de ha két nagyobbacska autó közeledik egymással szemben, akkor egyenrangúan illik kicsit kijjebb húzódni. Nos 90%-ban én vagyok aki lehúzódik, már majdhogynem a járdára, mert a másik az út közepén tartja magát.

2012. ápr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

1: Település vége táblánál, nyomja neki a mögöttem jövő, hogy megelőzzön, holott tudja, hogy én is gyorsítani fogok, vagy éppen gyorsítok, aztán pár km után meg valőszínű megelőzöm...(no nem azért mer száguldozok!)


2:Nem használják az indexet. Nem egyszer akartak már ez miatt belém jönni.


3: Mikor olyan kicsi ívben elzőnek meg, hogy majdnem leviszi az autó orrát.


4: Szűk utcán természetesnek veszik, hogy majd én húzodok le.

2012. ápr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!