Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A magyar átlagember miért...

A magyar átlagember miért ilyen sunyi, bunkó és depressziós?

Figyelt kérdés
Aztán még csodálkozunk, ha külföldön mindenhol utálnak minket! Egyébként meg a szegénységre fogni vicc, éltem már szegény országban, ott még sem ilyen volt az átlagember.
2012. ápr. 7. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
25%

A történelmünk miatt!

Az átkos rendszer meg a hasonlók.Mindig leigázott nép voltunk.Vagyunk.A másik talpát nyaljuk állandóan.Ez a magyar mentalitás

2012. ápr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én szerencsés vagyok, mert nem sok "átlagembert" ismerek. Szerintem a problémádra a válasz az előző rendszerben rejlik, elég csak '56 történetét feleleveníteni, az akkori vezetők voltak nagy hatással a magyar társadalomra. De Ralph Dahrendorf szavaival élve: "A politikai rendszerváltáshoz 6 hónap, a gazdaságihoz 6 év és a társadalmihoz 60 év kell". Szóval építgetjük az új rendszerünket, majd lesz valami. Remélem azért nem Kertész Ákos úr szavai hatottak rád!
2012. ápr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Érdekes, én ilyen emberrel ritkán találkozok. Azt se vettem volna észre, hogy külföldön utálnának. Nyugaton kifejezetten kedvelik a magyar vendégmunkásokat.


De azért visszakérdeznék:

Miért vannak EGYESEK akik az átlag magyart bunkónak, sunyinak és depressziósnak találják? És mi a fenéért élnek akkor még itt?


Ja és még egyet: ezzel a kérdéssel (inkább nyafizással) pont magadat állítod be bunkó depressziós bohócnak?

2012. ápr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Izé, az én USA haverom nem mondta hogy a magyar bunkó, azt mondta kifejezetten paranoiás, legalábbis szerinte...
2012. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
A kérdésed inkább téged minősít, mint a magyar "átlagembert". Neked vannak inkább problémáid. Az emberek mindenütt emberek, ha nem vagy képes elfogadni őket, nézz inkább magadba.
2012. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen 5/5 asszem neked van igazad:(
2012. ápr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ÁTLAGEMBER, mint olyan, nincs: így nem is lehet sunyi, depressziós - de más sem. Igy MAGYAR sem! - de orosz, angol, izlandi változata sem ismeretes.

Találkoztál néhány emberrel, akit talán félreértettél, talán nem, és most nagy buzgalommal "átlagolsz". Inkább ne tedd. Meglátod: eléd hoz majd az élet egyenes, nyilt, jómodorú és optimista embereket is, akik rácáfolnak a csalódásaidra.

2012. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mikor Francio.-ba jártam és egy német úriemberrel beszélgettem kérdezte tőlem honnan jöttem.Mondtam magyar vagyok,Magyarországról jöttem.Erre a reakciója ez volt.:Ja,,,ja tudom a komposzt.
2012. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hú, nagyon mély gondolat......

Én is tudok ilyet amúgy. Ja, ja, németek: káposztás cvekedli.

2012. ápr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
KI a f.zt érdekel,mit gondolnak rólunk a külföldiek,ha egyszer is éltél volna külföldön,soha nem bunkóznád a magyarokat,európában kifejezetten illedelmes népnek számítunk!!!
2014. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!