Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ma állásinterjún voltam, és...

Ma állásinterjún voltam, és hihetetlenül bunkó módon utasítottak vissza. Más is járt már így? Hogyan viseltétek?

Figyelt kérdés

Közölték velem, hogy már tulajdonképpen elsőre látták, hogy nem vagyok alkalmas (most találkoztunk először), de azért még 20 percig beszéltettek. Tudom, hogy alkalmas vagyok a munkára (végzettségem és alkatom szerint is). De a kérdező mindenbe belekötött és hihetetlenül bántóan beszélt velem. Most úgy érzem, hogy nem érek semmit, totál feleslegesen küzdöttem a diplomámért. Fölöslegesnek érzem magam. Az hagyján, hogy férfi nővel úgy ne beszéljen, ahogy ma velem beszéltek, de ezt a hangnemet a kutyámnál sem használnám.

Nem a visszautasítást nem viselem el, hanem, hogy totál idiótának néztek, és úgy bántak vele, mint valami alkalmatlan, semmire se jó, fölösleges senki lennék.

Vajon miért volt velem ilyen? Ha mással is bántak már így, hogyan dolgozta fel? Nekem teljesen tönkretette ez most az önbecsülésemet, egész nap padlón vagyok :-(



2012. ápr. 25. 19:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
velem is néha megesett hasonló, a mai eszemmel már megköszönném a lehetőséget és szépen elköszönnék, de akkor én is csak néztem teljesen lefagyva
2012. jún. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!