Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Manapság hogy megy a párválasz...

Manapság hogy megy a párválasztás a szalagavatóra? Még mindig a fiúk kérik fel a lányokat vagy fordítva szokták már?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok és az osztályunkban több a lány mint a fiú ezért jó lenne ,,lestoppolni" vkit, mert a végén nem marad mekem pár. Várjak, hogy felkérnek-e vagy lépjek a tettek mezejére?

2012. máj. 16. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a helyedben gyorsan lestoppolnék valakit, ma már nem ciki, ha egy lány kéri meg a fiút, hiszen, ha rájuk kellene várni, meg is őszülnénk, mire meg mernek szólalni :P
2012. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lányok tapossák egymást, hogy legyen fiú, akivel táncolhatnak. Szóval én is azt mondom, hogy minél hamarabb keríts valakit! Én kis naivan azt hittem, hogy majd odajön hozzám valamelyik fiú, mire észbe kaptam, már mindenkinek volt párja, kereshettem külsőst...
2012. máj. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak azért sem voltam hajlandó magamtól felkérni egy fiút, mert már 11. félévkor mindenki le volt foglalva, és mikorra ezt megtudtam, már le voltam késve. Az alsóbb évfolyamosokat nem ismerem, és elég gátlásos is vagyok, ezért magamtól nem tettem semmit. Sokat imádkoztam érte, és egyszerűen ölembe hullott a szerencse, ugyanis vki felkért, akivel ráadásul szívesen fogok táncolni. Ha van olyan fiú, akivel szívesen táncolnál, kérd meg, ha nincs, esetleg várhatsz, mert ők is szükséghelyzetbe kerülnek.
2012. jún. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megbeszélheted bárkivel, hogy táncoljatok együtt. "Felkérni" hagyományosan egyébként a fiúk szoktak, de nyilván ismered a "hölgyválasz" fogalmát is, úgyhogy csak nyugodtan, a párok mihamarabbi beosztása egyébként sem illendőség, hanem praktikus megfontolás kérdése. Addig ugyanis nem tudtok elkezdeni próbálni majd az ősszel, amíg nem sikerül mindenkinek a párját helyre tenni...
2012. júl. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi megbeszéltük egymással :) Az egyik legjobb barátommal fogok keringőzni.
2012. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!