Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek ciki az, ha...

Szerintetek ciki az, ha valakinek nincs párja a szalagavatóra?

Figyelt kérdés
11. osztályos vagyok, de hogy legyen időnk mindenre, már most szervezzük a szalagavatót. Év végére kész kell lennie mindennek, mivel nyáron elkezdődnek a próbák. Az osztályban több lány van, mint fiú, de már csak nekem és még egy lánynak nincs párja, ráadásul nekem ötletem sincs. A legrosszabb pedig az, hogy egy Facebook- os szalagavató-szervező csoportba kiírták mindenkinek, kivel fog táncolni, így mindenki tudja, hogy le vagyok maradva. És nem vagyok ronda, sokak szerint szép vagyok, és szeretek elegánsan öltözni, ha ez számít...

2012. máj. 5. 01:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Ééés, miért nem mész oda ahhoz a lányhoz?


Amúgy a legtöbb lánynak dédelgetett álma, hogy szalagavatón táncoljanak, szóval egyszerűen menj oda az esetleg neked tetsző lányhoz (ha még szabad) és hívd el!


Szinte biztos, hogy nem fog nemet mondani. Bátorsággal, és határozott fellépéssel lehet női szíveket hódítani :D

2012. máj. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező is lány...
2012. máj. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nem ciki, ilyenkor szoktak más osztályból hívni fiút, esetleg az eggyel fiatalabbak közül, vagy unokatestvért... Több ilyet is hallottam, semmi ciki nincs benne.


Nekem sem volt párom, mondjuk én végül nem is táncoltam. (Nem azért, mert nem találtam volna párt, hanem mert nem akartam.)

2012. máj. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy oldottam meg ezt a kérdést ,hogy el se mentem a szallagavatóra:D Úgy hülyeség az egész ahogy van.
2012. máj. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
nem valami jól lett megszervezve ez az egész. nálunk az a lehetőség lett volna, mivel lány osztály voltunk, hogy egy másik osztállyal összefogunk és mindenkinek meg van a párja.
2012. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se volt táncpárom, nem is akartam erőltetni a táncot.

Ha nagyon szerettem volna táncolni akkor kerítettek volna az alattunk lévő osztályból valakit aki szívesen táncol.

Mivel több fiú volt mint lány ezért nem jutott mindenkinek pár, tehát ezzel kb 5-öd magammal voltam így.

Egy lány volt aki egy másik osztályba járó fiúval táncolt. Nem tudom miért, 5 fiú közül csak táncolt volna valaki vele. A táncnál lényegtelen hogy ki szép és ki nem, mert nem kell lesmárolnod sőt még puszit se kell adnod neki.

Az osztályfőnök egyébként szerette volna ha táncol mindenki.

2012. máj. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ja, elfelejtettem leírni, hogy lány vagyok, de azt hittem, ez egyértelmű. Amúgy nekem sincs kedvem táncolni egyáltalán, mert már most elegem van ebből a nagy felhajtásból, és nem akarok kiadni kb. ötvenezer forintot rá. Alsóbb évfolyamból kéne valakit fölkérnem, de ehhez eléggé bátortalan vagyok, és nem is ismerek senkit. Csak azért táncolnék, mert nem akarom, hogy az osztály emiatt kitaszítson, ezért pillanatnyilag úgy tervezem, hogy a próbákra azért bejárok majd, aztán remélhetőleg lebetegszem a szalagavatóra, és akkor nem kellene elmennem.
2012. máj. 6. 14:11
 8/17 A kérdező kommentje:
Az unokatestvéres dolog pedig sajnos kizárt, mert mindegyik unokatestvérem több mint 12 évvel idősebb nálam, és mind elfoglalt, dolgozó (házas)ember...
2012. máj. 6. 14:15
 9/17 anonim ***** válasza:
ilyen mindig van, hiszen kicsi az esély, hogy az évfolyamon egyforma mennyiségű lány és fiú legyen. egyszerűen menj oda egy alattad járó fiúhoz, akivel jóban vagy, és kérd fel. még jól is esne neki, hogy Rá gondoltál. ennyi, ez nálunk is így működik. :)
2012. máj. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én F/22 vagyok. Hát nekem lehetett volna párom, az osztályomba anno 22 lány és 11 fiú volt. Viszont 2 lányt tartottam volna érdemesnek arra h felkérjem őket. Az egyiket lefoglalta a barátja, a másik meg hirtelen ok nélkül baromi bunkóvá vált felém, úgyhogy felejtős volt az egész, de nem lettem kevesebb semmivel szóval ilyenen nem érdemes aggódni!
2012. máj. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!