Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az miért van, hogy ha valakine...

Az miért van, hogy ha valakinek válaszolok az oldalon,10 kérdezőből csak 2 ír visszajelzést?

Figyelt kérdés
A héten is volt olyan, hogy válaszoltam valakinek, és még annyit sem írt vissza, hogy köszönöm. Tudom manapság bunkók az emberek (tisztelet a kivételeknek!) Nade ennyire? Vagy ez a mai embereknek a megszokott reakció, hogy ég válaszra sem méltat?

2012. jún. 1. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Velem is többnyire ez van, már arra gondoltam, hogy mindig hülye válaszokat adok. Ennyire bunkó az emberek többsége szerintem. Most tutira lepontoznak ezért. Azért akadt olyan, aki megköszönte nekem, de nem sok.
2012. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Miért kellene bármit írjon? Arra való az értékelés, hogy megköszönjük a hasznos válaszokat.
2012. jún. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem csak arról van szó, de néha tanácsot kér valaki, és én a válaszomban még kérdezek valamit tőle, mert helyes választ szeretnék adni. Ugyanis az adott infó kevés. Semmi indiszkrétet nem kérdezek. Erre semmi visszhang. Elég sok ilyen van, és engem irritál. Arra sincsen semmi válasz, hogy sikerült-e megoldania a problémáját. Az emberek linkek az életben is általában, meg itt is. Nem kell fényezni őket, mert nincs miért. Tisztelet a kivételnek. Első voltam.
2012. jún. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Túl sokat problémázol. Ha kérdezel tőle, hogy pontosabb választ adhass, és nem reagál, akkor egyszerűen ne törődj a kérdéssel. Vagy már megoldódott a problémája, vagy nem is olyan fontos.
2012. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyire igazad van! Az életben is mindig problémázok, de igyekszem lazábbra venni. Tényleg nem tudom, miért izgatom magam ilyen dolgokon.
2012. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én ezen nem akadok ki

az jobban irritál, mikor a válaszolók kezdenek kérdezgetni hogy hány éves vagyok, hol lakok stb.

ez egy anonim oldal, nem véletlenül és szerintem közük nincs hozzá

egy kérdést ezek nélkül is meg lehet válaszolni

én a hasznos válaszokat felpontozom, ennyi. így jelzem hogy köszöntem, volt értelme

2012. jún. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszaitokat. abban igazatok van, hogy nem kellene rajta problémázni, de valahogy mégis foglalkoztat
2012. jún. 2. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!