Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Annak mi baja van, aki csak...

Annak mi baja van, aki csak facebook üzenőfalon szeret kommunikálni?

Figyelt kérdés
Sokáig lázadtam, hogy én nem regisztrálok erre az oldalra, aztán egy társaság miatt mégis megtettem (ezt a felét nem is bántam meg), viszont egy barátnőm - akivel egyébként nem a legszorosabb a viszony - míg korábban azért e-maileztünk, vagy telefonon értekeztünk, most csak az üzenőfalamra hajlandó valami gány írást kirakni. Annyira nem tudom hová tenni. Ráadásul jó személytelen, értelmetlen, többnyire az a lényege mennyire szeret (holott két értelmes szót nem váltottunk hónapok óta), vagy mennyire hiányzom neki (szintén rejtély, hogy akkor miért nem ír egy tartalmas levelet, vagy hív fel..), vagy valami régi kedves kis közös sztorinkat emlegeti fel, hadd olvassa mindenki. Ennek mi értelme van? Nincs is köztünk valós kapcsolat, a kirakatban meg megy a nyálcsere.

2012. ápr. 25. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azt akarja, hogy lássa a volt barátja és féltékeny legyen rá. Jobb ötletem nincs.
2012. ápr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hogy lássa indenki, ő milyen "társasági", közösségi" ember.


Nekem semmi bajom a facebook-al, egy eszköz.

Viszont nekem is vannak ismerőseim, akik az üzenőfalon kommunikálnak, óránként kiírják azt, hogy mit ettek, milyet szrtak, vagy valami "cukiságot". Aztán várják a like esőt.


Tiltsd le, hogy lehessen írni az üzenőfaladra.

Ez nem neked szól, csak külvilágnak-részéről.

2012. ápr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szeret hencegni,ennyi.Az ilyen nem barát.

Amúgy én is így vagyok a frászbukkal,nem akartam regisztrálni,de már annyit csesztettek,hogy megtettem.De én sem bántam meg:)

2012. ápr. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a betegséget úgy hívják, hogy feltűnési viszketegség.
2012. ápr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Hű, és hogy lehet letiltani az üzenőfalamat? Úgy érzem arra nincs szükségem.

2012. ápr. 26. 15:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Be tudod állítani, hogy ne tudjon írni senki az üzenőfaladra. Mindjárt megkeresem, hogyan.

Na szóval, ha idővonal van nálad, akkor tudom. A fenti sávban, ahol van a neved jobboldalt, mellette van egy kis háromszög, arra kattintasz, ott kiválasztod azt, hogy adatvédelmi beállítások. Megkeresed azt, hogy Idővonal és megjelölések, rákattintasz arra, hogy Beállítások szerkesztése. Akkor megjelenik egy ablak, és ott tudod beállítani, hogy kik írhassanak az idővonaladra.

2012. ápr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert valójában k*rvára nem érdekel senkit, ezt ő is tudja, és feltűnési viszketegsége van. Nekem is van olyan osztálytársam, aki képes egy nap alatt vagy hatszor kiposztolni a kedvenc klubjának az aktuális hétvégi buliját, és ezt a hasonlóan "fontos" emberek bejelölik, hogy kedvelik.

De marha izgi, azt az eget -.-

2012. ápr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
17:25, Köszönöm a leírást, de sajnos nem idővonalam van. (Mondjuk attól az alkalmazástól is kész vagyok..)
2012. ápr. 26. 19:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor sajnos nem tudom, mert nekem idővonalra lett átállítva, a réginél meg már nem emlékszem, de szerintem ott is valami hasonló módon lehet, csak keresgélni kell egy kicsit, de biztos, hogy be lehet ott is állítani.
2012. ápr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!