Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A nők miért képesek egy...

A nők miért képesek egy mondattal letörni a férfiak álmodozását?

Figyelt kérdés

Annyiszor van hogy valami nagy tervről,ábrándról,elképzelésről mesél egy férfi lelkesen,a nő hallgatja,majd egy olyat szól amivel a föld felett szárnyaló férfit azonnal lerántja a földre.

A nőknek ehhez tehetségük van,vagy ennyire nem tudják elengendi a képzeletüket :) ?


Pl:


Férfi:És akkor szívem majd belekap a szél a vitorlánkba és végig siklunk a nádas mentén...

Nő:Igen,ez tényleg jól hangzik drágám.Holnap bableves lesz ebédre,szereted?


2012. jún. 6. 15:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ez csak azokra azokra a háziasszony típusú nőkre vonatkozik szerintem, akik semmi másra nem képesek gondolni csak a háztartásra meg a gyereknevelésre, mintha más tevékenységek nem is léteznének a világon. Én nem szoktam ilyesmiket mondani.
2012. jún. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Általában a nők "gyakorlatiasabbak" (negatíve fogalmazva: földhözragadtabbak) a férfiaknál. Ez könnyen megérthető biológiai alapon, ha belegondolsz, hogy az ősemberek világában mi volt a férfi és mi a nő dolga, illetve abba, hogy milyen a nő és a férfi testfelépítése, melyik nemet milyen szerepre kényszerítik a biológiai sajátosságai.
2012. jún. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Jó tudomtudom,de könyörgöm az ősközösségnek több ezer éve vége van!Hát ennyi evolúciós fejlódés nem történt azóta :) ?Már nem kell magokat gyűjteni,meg a bőgőmasinákra figyelni,meg a mammutot sütni egyszerre.
2012. jún. 6. 16:11
 4/20 Andizsuzsi ***** válasza:
30%
Kérdező! Az őskornak valóban vége, de azért a legtöbb nőnek ma is kell bevásárolnia, bőgőmasinát nevelnie és vacsorát főznie "egyszerre".
2012. jún. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Rendben, nem vagyok háziasszony, de ettől függetlenül én is szoktam főzni. Mégse szólok be hogy "Oké. Holnap bableves lesz.", mikor valami hótmás témáról beszél épp a másik. Szerintem az, hogy valamire kell gondolni és hogy valaki képtelen másra gondolni, különböző dolgok.
2012. jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%

"Férfi:És akkor szívem majd belekap a szél a vitorlánkba és végig siklunk a nádas mentén...

Nő:Igen,ez tényleg jól hangzik drágám.Holnap bableves lesz ebédre,szereted?"


Ez nagyon is odaillő válasz, csak tanulj meg a sorok között olvasni: te tehetségtelen pancser, annyit nem keresel, hogy hús legyen itthon, kénytelen vagyok bablevest főzni, te meg vitorlásokról álmodozol itt... idióta, inkább képeznéd magad, hogy jobb munkád, több fizetésed legyen, mert anélkül rohadtul nem reálisak a vágyaid, addig meg zabálhatjuk a bablevest..

2012. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Olvassak a sorok között?????

Egyre jobb amiket írtok.Ezt a mondatok konkrétan az én feleségem mondta,amikor a vadiúj,RENDELÉSRE készült NEGYEDIK vitorlásunkat vittük az első próba útjára a Balaton déli partán.Augusztusban vitetem le az Adriára és Október közepéig lent lesz egy örzött kikötőben.

Nem a Mekiben dolgozom,kell külön hangsúlyoznom?!Akkor mit olvassak ki a sorok közül?

Hm?

2012. jún. 6. 20:57
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Az olvasható a sorok között, hogy a feleségedet egyáltalán nem érdekli a hobbid, bár udvariasságból próbál kicsit úgy tenni, mintha. Hmm?
2012. jún. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
39%
Másrészt mióta vagytok együtt? Tudhatná már, hogy szereted-e a babot......
2012. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Amúgy meg biztosan tudja is, csak próbálta elterelni a szót a számára unalmas témáról.
2012. jún. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!