Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti hogy reagálnátok arra, ha...

Ti hogy reagálnátok arra, ha valaki utánozná minden kicsit is érdekesebben hangzó szavatokat, mint valami papagáj?

Figyelt kérdés
Légyszi tényleg praktikus dolgokat válaszoljatok, ne olyanokat, hogy "odamegyek, leütöm" stb., mert ez tényleg egy létező probléma, és nagyon zavaró. Az illető, ha számonkérik, letagadja, és kész. De nagyon zavaró.

2012. jún. 8. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
pedig ez egy létező megoldás
2012. jún. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem ez nem zavarna. Úgy csinálsz, mintha te találnád ki a szavakat.
2012. jún. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmondani, hogy te figyelj, ez sért és bánt engem?
2012. jún. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha bevallom,hogy bánt, annál jobban csinálja, mert az a célja, hogy bántson.
2012. jún. 8. 16:59
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérdésedről kapásból az jutott eszembe, hogy az autisták gyakran csinálják ezt, nem tehetnek róla, ez a betegségük egyik "tünete". Sok autistán nem látszik, hogy az, csak ha beszélgetsz vele, akkor fogsz gyanút, hogy valami nem százas.

Szóval ha esetleg autista az illető, akkor napirendre térek fölötte. Mivel toleráns vagyok a fogyatékkal élők iránt, a továbbiakban is beszélgetek vele, hiába zavar.


Egyéb esetben megmondanám neki, hogy figyelj, ne haragudj, hogy szólok, de nagyon zavaró, amit csinálsz, és kérlek, hagyd abba. Erre jó esetben abbahagyja, ha nem, akkor még egyszer-kétszer megkérem, ha ez sem segít, elvesztem a türelmemet és a továbbiakban kerülöm az illető társaságát.

2012. jún. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, hogy azért csinálja, hogy bántson! Ignoráld. Ha rá se hederítesz, egy idő után már nem fogja jó mókának találni, és leáll.
2012. jún. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!