Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit jelent a fiúknál az...

Mit jelent a fiúknál az hirtelen és (látszólag) céltalan üvöltés, asztalverés, motorzúgatás?

Figyelt kérdés
Nem egyszer tapasztaltam már, hogy kollégiumban valaki kiáll a folyosóra, és minden ok nélkül elüvölti magát. Céltalanul, tehát nem hív valakit, vagy ilyesmi. Meg azt sem értem, amikor valaki megáll az ablak alatt, és hajtja a motorját, hogy minél hangosabb legyen. Ezek mit jelentenek? Rengeteg ilyen primitív viselkedésű fiatalember jár a suliba is, nem lehet tőlük egy szünetet nyugodtan végig beszélgetni.

2012. jún. 14. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha gonosz lennék, akkor ezt írnám: szerintem annyira primitívek, hogy már feltör bennük az állati ösztön. Az állatvilágban a hímek mindig így fitogtatják az erejüket, hogy megmutassák a többieknek, hogy ki a falkavezér.


De mivel nem vagyok gonosz, ezért egy nem tudom a válasz. Kérdezz rá :)

2012. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha egy szuper karatés lány lennék, talán megkérdezném, de az én 45 kg-mal inkább nem megyek oda egy üvöltő gorillához egy ilyen kérdéssel. Jó volna, ha lenne pár nyugodt napunk, de semelyikünk nem mer az ilyenekhez oda menni és megkérni, hogy hallgasson el.
2012. jún. 14. 20:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Te nem voltál ott, amikor az egész osztályom előtt átfutott egy egérke.
2012. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az utcán kószáló magamutogatós bácsik ellen is azt mondják az a legjobb "védekezés", ha megalázóan a pofájába röhögsz. Egyszer próbáld ki ezeknél is:D Sajnállak miatta, én is utáltam a kolit az ilyenek miatt.
2012. jún. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Primitív ősbunkók. Beszélni nem érdemes velük mert az ősember nem érti a beszédet csak a fizikai erőszakra reagál.
2012. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Az "óriási szemfog és gallérdísz"fejezetet olvasd el!


[link]

2012. jún. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
gimiben és a gimis koleszban nagyon általános volt a rendszeres ordibálás. Órák közbeni szünetben pl. hogy kiengedjük a gőzt, tanulóórák után meg csak úgy, félig örömünkben meg csak mert jó érzés.
2012. jún. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mustafa33 ***** válasza:
100%
Mindenki azzal hívja fel a figyelmet magára, amivel tudja. Akinek ez az egyetlen amivel ki tud tűnni, hát sajnos... meg aztán valaki a motorjával dicsekszik, valaki mással. lehet hogy kissebségi érzést, vagy hiányosságot kompenzáll. Mindenesetre jó hogy ezut csinálják. Mi másból tudnád, hogy éppen ezt az egyedet kell kerülnöd mert hülye?
2012. jún. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, és a cikket is :)
2012. jún. 16. 21:47
 10/12 anonim ***** válasza:
nem állítom, hogy értem miért lettem leszavazva. Bocsánat, hogy nem azt írtam, hogy primitívségből és hasonlók... többen ezek közül kitűnőre érettségiztek
2012. jún. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!