Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az a helyzet, hogy megtetszett...

Az a helyzet, hogy megtetszettem az egyik ismerősömnek a haverjának, aki éppenséggel szerb. A szüleim viszont enyhén szólva nem szeretik a szerbeket és szerintem ki lennének akadva, ha ezzel a sráccal hazaállítanék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igazak,amit róluk mondanak erőszakosság terén?Ha jót akarok magamnak,inkább válasszak mást,igaz?Vagy ha normális,azért ennyire ne fújjam fel a dolgot?

2012. jún. 15. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak normális szerbek is.


Szerintem könnyebben elfogadják mint 1 négert.

2012. jún. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatást!
2012. jún. 15. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Előbb ismerkedj meg vele, és azután már őszintén mondhatod (ha igaz) a szüleidnek, hogy ez a srác más, normális, rendes, vagy akár azt hogy szereted és kész.
2012. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom,hülyén hangzik a kérdés,de első találkán nagyjából ki lehet ezt deríteni,ha résen van az ember,vagy ha megjelenik a lila füst,akkor annyi?
2012. jún. 19. 23:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Amikor valakinek az a gondja, hogy a lánya udvarlója szerb, akkor a szülőket családfa kutatásra küldeném. Azt kiderülne hogy az ő felmenőik közt is vannak nemzetiségiek.

Ebben az országban olyan keveredés volt az elmúlt évezredek alatt, hogy inkább hasonlítunk a környező országok népeire.

2018. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!