Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Vendeg jon hozzank: a noverem...

Vendeg jon hozzank: a noverem egyik baratnoje es itt marad nalunk par napra. Nekem ilyenkor hogyan illik viselkednem?

Figyelt kérdés

Szamomra o gyakrolatilag idegen es en amugy is eleg zarkozott, maganakvalo tipus vagyok.

Ilyenkor hogyan illik viselkednem? Amikor megjonnek, akkor peldaul nekem is ott kell lennem es fogadnom es koszontenem kell?

Ugyanigy amikor indul haza, nekem is ott kell lennem a bucsuzasnal?

Vagy csak csinalom itthon a dolgaimat ahogy szoktam es persze amikor talalkozunk, akkor koszonunk es ennyi?


Bocsanat, ha kicsit buta a kerdes es elnezest, de ekezetes betuim nincsenek.


2012. júl. 7. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Illik bemutatkozni, és elbúcsúzni. Ha szimpatikus, és hívnak, menj velük a programjaikra, de egyébként ne akaszkodj rájuk.
2012. júl. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 intrepid ***** válasza:
50%
A nővéred vendége, neki kell foglalkozni vele. De neked sem ártana, ha kicsit a társaságukat keresnéd, lehet, hogy szimpatikus embernek találod őket. Ha nem mozogsz társaságban, nem is tanulod meg, a viselkedési szokásokat.(Most nem az illemszabályokra gondolok, azokat biztosan tudod, hanem arra, hogyan kell jólérezni magad idegenek jelenlétében.)
2012. júl. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Viselkedj úgy ahogy szoktál, semmi más dolgod nincs. Ha összetalálkozol vele, akkor köszöntök, de szerintem neked nem neked kell fogadnod. Búcsúzni sem kell, elég az elköszönés, azt sem tudod, látod e még valaha. Barátnők jönnek, mennek, lesz még ezer, meg egy neki.
2012. júl. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!