Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Igaz, hogy a homoszexuálisok...

Igaz, hogy a homoszexuálisok a hüvelykujjukon hordják a gyűrűjüket?

Figyelt kérdés
És ha igen, melyik kezükön?

2012. júl. 18. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
No, először is ,ha az vagy ,akkor minek gyalázod meg a szerencsétlen ferdehajlamúakat?illene akkor tudni. Ha nem vagy ,akkor nem szoltam semmit:D de azért elmondom,hogy az egyik osztálytársam ,aki háát szereti mindkét nemet..ő a hüvelykullyán hordja. Viszont én már láttam olyanon is ,aki határozottan nem ferde hajlamokkal rendelkező személy.
2012. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem. Mitől lenne ez igaz? Senki nem szorít fegyvert a fejükhöz, hogy csak ide vagy oda tehetik a gyűrűjüket. Ez inkább egy undergroud stílusjegy. Valamilyen rocker attribútum.
2012. júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
azon az ujjukon hordják amelyiken akarják, az emberek többsége a gyűrűsujján hordja
2012. júl. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én hordtam egy gyűrűt a hüvelykujjamon,és nem vagyok meleg,nem is tudtam róla,hogy állítólag a melegek ott hordják,csak utólag hallottam róla.
2012. júl. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van, aki szerint meg karika fülbevalót hordanak a bal fülükben. Tudod ez olyan dolog, hogy ha igaz is, nem hiszem, hogy egytől-egyik betartják. nem is biztos, hogy mind tisztában vannak vele. De biztos van, aki ezt csinálja, és valóban ez az oka.
2012. júl. 27. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként én ilyet kisujjal hallottam.
2012. júl. 27. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én meleg vagyok és nincsem gyűrűm. sőt, semmilyen ékszert nem hordok. na jó, van egy karórám, ha az annak számít :P
2012. júl. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!