Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért jó ruhában fürdeni?

Miért jó ruhában fürdeni?

Figyelt kérdés
[link]

2012. júl. 18. 22:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%

ruhában fürdeni ősi román szokás. ahogy a mondás is tartja.

nos, azért mert lusták venni a teszkóban egy 2000ftos fürdőruhát, mivel azt a pénzt inkább elcseszik piára meg cigire.

sztem is undorító igénytelen dolog. azzal takaróznak, h náluk ez a szokás. ezt a szokást gyakorolják inkább valami elhagyatott bányatavon, ne az igényes embereknek fenntartott strandokon. jobb lenne több helyen bevezetni a face kontrollt...

2012. júl. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem jó csak aza szokás hogy másik előtt nem mutathatják úgy magukat,ezért járnak hosszú szoknyában ..persze valaki tartja a szokást,valaki nem.de aki ennyire őrzi a a hagyományokat az ne menjen strandra.
2012. júl. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én akkor fürödtem pólóban a Balatonban, mikor az üdülés első napján leégett a vállam és környéke.

a romák szerintem nem ezért :)

Lehet, hogy nincs kedvük fürdőrucira költeni.

2012. júl. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 zsolti zsolti válasza:
100%
Mert mosnak is egyben .
2012. júl. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szokás kérdése igazából. Nekem volt egy cigány kollégám még régen, ő meg a felesége eléggé hagyománykövetőek voltak, és ő mesélt ilyeneket, hogy a felesége nem járhat sem nadrágban, sem rövid szoknyában, szóval semmi olyanban, amiből kilátszik a lába, vagy látszanak a körvonalai. Más kérdés, hogy aki ilyen szokásokat követ, az normális esetben nem jár strandra. Ezt csak azért írtam le, mert ha nem emiatt a szokás miatt lenne ez, akkor nem csak a nőkre lenne panasz, akkor a férfiak is ugyanezt megcsinálnák.

Különben nem védeni akarom ezeket a nőket, mert én sem tartom ezt jó dolognak, de nagyon sok férfi meg utcai sortban megy bele a medencébe, ami olyan anyagból van, amiből a fürdőgatyákat is csinálják, csak az nem is tűnik fel senkinek. Szerintem a fentiek közül egyik sem helyénvaló.

2012. júl. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én a strand vizére csak egy gusztustalan emberlevesként tudok gondolni, azon ez már nem nagyon ront.
2012. júl. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, mitől fertőzőbb egy élettelen ruhadarab, mint az élő emberi test. A ruha legalább nem hugyozik a vízbe.....
2012. júl. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a minap láttam egy videót valami színésznőről, aki a gyerekével fürdött egy medencében. A gyerek tetőtől talpig ruhában volt, gondolom az UV miatt.
2012. júl. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát egy koszos ruhában több baci felhalmozódik, mint magán a testen, gondolom. Furcsa szokás...
2012. júl. 19. 11:33
 10/16 anonim ***** válasza:

Lehet muszlimok.....:)


[link]

2012. júl. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!