Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy tudnék barátkozni és...

Hogy tudnék barátkozni és beszélgetni?

Figyelt kérdés

Szeretnék barátkozni, de amikor beszélgetni kell emberekkel, akkor elkezdek rettegni, hogy nehogy felőlem érdeklődjön. Ha én kerülök a képbe, akkor azonnal a menekülésre gondolok, mert a magánéletemről irtózom beszélni. Baromi unalmas mivel nincsenek barátaim. Megkérdezik, hogy mit csináltam hétvégén? A válasz az lenne, hogy semmit. Ahhoz barátok kellenének, hogy csináljak valamit. Így nem szívesen kezdeményezek beszélgetést. Igazából régebben sem voltam az a társasági ember. Bulizni alig voltam párszor, inni sem szeretek.

Jelenleg az egyetlen értelme az életemnek a kondi és a calisthenic. Persze ezeket munka mellett csinálom.

Szeptembertől levelezős suliba fogok járni, örülnék pár tippnek, hogy hogyan tudnék ott néhány barátot szerezni.


2012. júl. 28. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:

hát itt van tessék!kondizol tehát nyilván szereted a sportokat az elég jó téma.ha nem tudsz jó sztorikat akkor inkább kérdezősködj légy mindig vidám és mondjuk ha kérdeznek akkor arról beszélj h mit szeretnél kipróbálni mert lehet h az a dolog mást is érdekel és akkor már van valami közös pont.

egyébként mi az calisthenic?testépítés?

2012. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Három örök témát tudok neked mondani, ami kimeríthetetlen jóformán: Politika, vallás@ filozófia, gyereknevelés!

Filozofálni például igencsak élvezetes!

2012. júl. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2012. aug. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!