Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Azok, akik szerették az...

Azok, akik szerették az iskolában csúfolni, bántani társaikat, elmondanák így utólag, miért tették?

Figyelt kérdés
Nem fogok senkit leszólni, vagy lepontozni, bármit is mesél el. Nem ítélkezem, csak kíváncsi vagyok. Ha vállalod, kérlek oszd meg velem.
2012. aug. 14. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szenvedő alany voltam, de nemigen izgatott.. szerintem gejvás boldogságérzetből, így érezhettek felsőbbrendűséget és fals hatalmat, és még a felvágás vagy valami ilyesmi.
2012. aug. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Én a lúzer és a menő szerepét is tapasztaltam illetve még tapasztalom, hisz gimis vagyok és szerencsére most az utóbbiban élem a napjaimat.Hazudnék ha azt mondanám nem csináltam egy kicsit sem azt amit velem is csináltak.Nehéz leírni miért tesz olyanokat az ember amiket magának nem kívánna.Talán én azért néztem le és szólogattam be a kiközösítetteknek mert éreztem, hogy most fordult a kocka, és nálam a "hatalom", plusz még az is erre készteti az embert, hogy a többiek is ezt csinálják és a csordát követni kell.Persze én nagyon enyhén cikiztem őket, nem aláztam meg senkit, nem bántottam, nem ragasztottam rájuk gúnynevet, igazából csak a beszólásaikat szóltam le, semmi több, nekik ez jutott és kész, de még ezt a keveset is sokszor megbántam, de a haverjaim (akiket nagyon bírok, félreértés ne essék) valahogy mindig magukkal rántanak.Általánosban sem voltam azért annyira lúzer, mert volt pár menő haverom akik miatt nem bántottak de ott tényleg keményen ment a szívatás, leköpték az igazi lúzereket, megverték őket szóval én inkább közeli megfigyelő voltam, de tudom, hogy milyen lehetett nekik.Na ház lényegében ennyi lenne, azért ne pontozzatok le :D
2012. aug. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
hát*
2012. aug. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Kedves utolsó... ne beszólásnak vedd, hanem kérdésnek: te komolyan gondolod, hogy a csordát követni kell? Mert én ennél undorítóbb dolgot el sem tudok képzelni, hogy valakivel csak azért legyél gonosz, mert ezt követeli a csorda...:( Én sosem voltam csordabirka, nem is szerettek soha különösebben, de nem is akartam olyan alakok közé tartozni, akiknek nincsen semmi egyéniségük, csak bégetnek, amerre a vezető mondja.

Kérdezőnek: Valószínűleg faszagyereknek érzik magukat, ha együtt bántanak valakit, és erősítheti az összetartozás érzését. Másrészt meg azért teszik, mert nem normálisak-.-"

2012. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a tipikus láncreakció. Akit szívatnak a nagyok, alig várja, hogy ő kerüljön a helyükbe és ő legyen a főkolompos. Mivel annak már nem, tud törleszteni, aki megalázta, másokon, többnyire ártatlanokon tölti ki a felhalmozódott keserűségét.

Jellemzően primitív, buta emberek csinálják ezt.

2012. aug. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!