Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tudok kezdeni ilyen...

Mit tudok kezdeni ilyen szomszédokkal?

Figyelt kérdés

4 emeletes panelban lakom. Földszinten lakom, és 4 napja folyamatosan az ablakom alatt lévő közös kis 'kertet' (20mx10m-es kis földrészt) kapálják, és ültetni akarnak oda virágot a vénasszonyok. Reggel 6-9-ig csinálják ezt a műveletet. Általában 7 körül kinyitom az ablakomat, és még alszom egy picit. Ma reggel nem sokkal azután, miután kinyitottam az ablakomat, és visszaaludtam, bekiabált egy öregasszony, hogy miért borítok ki az ablakon valamit, biztos azt akarom, hogy kirohadjon a virágja (nem borítottam ki semmit).

Legutóbb szitkozódtak a nyitott ablakom alatt, ha nem állok el az autómmal (az ablakommal szemben van egy lámpa, az alatt állok), kiszúrják a kerekét, rádobálnak cserepes virágot.



2012. aug. 17. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha békét akarsz, maradj csöndben.


Ha cukkolni akarod, ilyesmiket lehet mondani:


- Ne rikácsoljon mama! Valaki még aludni akar!

- Nyugi mama! Nyugi!

- Menjen haza ebédelni mama!

- Részvétem a rokonainak mama! Nem lehet könnyű nekik!

- Irány az öregek háza mama! Bevigyem?

- A sírját ássa mama?


És ehhez hasonlók...

Mindig legyél jókedvű, és vigyorogva mondd, attól idegesek a legjobban.

2012. aug. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer ráüvöltöttem az akkori barátnőm egy ilyen gonosz vénasszony szomszédjára, soha többé nem mert hozzámszólni, rám se nézett, ha meglátott, bemenekült a lakásába. Kellő fellépéssel csodákat lehet elérni náluk.
2012. aug. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Huan001 válasza:
Fő a higgadtság a vén asszonyok már nem fognak megváltozni nem tudsz nekik újat mondani én ugynevezem őket hogy konzervatívok.. Figyelj köttess biztosítást a kocsidra valami drágábbat és parkolj a kertbe...ők összeb@sszák és te meg kapsz egy kiló pénzt eladod a házad és az árából meg a biztosításból új életet kezdesz.:D
2012. aug. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már sajnálom szegény autót :D A motorháztetőn van egy kis horpadás, és szintén a motorháztetőn egy elég nagy folton lejött a 'lakk' :D
2012. aug. 17. 21:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát az biztosan nem megoldás, amit az első válaszadó kolléga elővezetett; a parasztkodással csak őket igazolod. Ilyen a társasházi lét, nem tudsz semmit tenni.

Öregasszony ellen a legjobb orvosság, ha összehaverkodsz velük! Egyszer segítesz cipelni a cekkerét, és utána kenyérre lehet kenni.

Nyugdíjasokkal hadakozni fárasztóbb, mint egy 12 órás műszak.

2012. aug. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!