Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tudnátok mondani olyan illemsz...

Tudnátok mondani olyan illemszabályokat amik nagyon túlzóak, vagy szinte hülyeség, fölösleges?

Figyelt kérdés
Azért, mert mondták ismerőseim, hogy némelyik olyan hülyeség, meg bonyolult, fölösleges, kíváncsi vagyok hogy melyek lehetnek ezek...
2012. aug. 22. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük. Van akinek már köszönni is sok.
2012. aug. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Például, hogy nyilvános helyre először a férfi lépjen be, hogy ha veszély esetén ne a nőnek essen baja. Könyörgöm, miféle "késdobálóba" viszi azt a szegény nőt?......:)

Ez ma már szerintem értelmetlen, nem a vadnyugaton élünk.

2012. aug. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mínusz "ha"
2012. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor valaki magázza a saját szüleit... Értelmetlen.
2012. aug. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van párszor, hogy egy férfi kezét-lábát törve akar előreengedi az ajtóban. Nagyon becsülöm ezt, mert illedelmes meg minden, de elhanyagolhatónak tartom ezt akkor, mikor két lépésnyi hely sincs, ő pedig (mert egy oldalról indulunk) még visszatolat, rám lép, stb :D
2012. aug. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is "a nőt előre kell engedni" de annak sem látom értelmét,hogy bemutatkozáskor a nőnek kell nyújtania előbb a kezét,utána a férfinek.
2012. aug. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!