Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ugy halottam hogy aki nem tud...

Ugy halottam hogy aki nem tud hazudni soha nem tud felhozni egy érdekes beszélgetést én pont igy vagyok. Hogy tudnék megtanulni hazudni? És miket kel hazudni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ezt a hülyeséget hol hallottad. Ne akarj megtanulni hazudni. Valószínűleg tudsz egyébként is, de addig jó, amíg nem előremegfontoltan teszed.
2012. aug. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Hazudd azt, hogy felülre vetted fel az alsógatyád és rögtön tudtál repülni.


Te leszel a társaság középpontja:D:D

2012. aug. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha volt valami élményed és el akarod mondani a barátaidnak nem árt egy kicsit kiegésziteni.A bátyám etöl olyan népszerű.Ha lát egy töpörcsüt azt mondja mindenkinek hogy diszno volt és el is hiszik neki
2012. aug. 26. 22:58
 4/8 anonim ***** válasza:

ÉS Te olyan akarsz lenni, mint a bátyád? Én mindent megtettem azért, hogy véletlenül se legyek olyan.


Tudod, a lényeg nem a hazugság, hanem hogy izgalmas legyen az életed. És ha már a bátyámat említettem; a családom azt is szívesebben hallgatja, hogyan vette fel reggel a zokniját, mint bármit, ami velem történt. Egyszerűen személyiségen, roknszenven múlik ez. Nagyon leegyszerűsíted a dolgokat, ha azt hiszed, csupán hazudni kell.

2012. aug. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ó te jó ég.

nem, nem, nem.

az a baj, hogy tegyük fel megtanulsz hazudni. aztán összehazudsz sok izgi élményt meg történetet, és el is hiszik. de egyszercsak majd visszakérdeznek hogy: - hogy is volt mikor kanadában megölted azt a liláskék disznót? te meg csak nézel és nem is emlékszel már mit hazudtál.


nem, komolyan. ha tényleg a hazugságaidtól várod a népszerűséget, az elég szánalmas.

"És miket kel hazudni?" ezen majdnem leestem a székről. Semmit sem "kel" hazudni, egyszerűen csevegni kell megtanulni, beszélni az időjárásról, az aktuális dolgokról, bókolni egy kicsit, érdeklődőnek, és nyitottnak lenni a másik iránt - felé. Eleinte nehéz, meg béna, meg kínos csend, de egy idő után belejön az ember.

2012. aug. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tényleg ha jól tudsz hantázni sokkal kedveltebb beszélgetőpartner vagy. Én se tudok hazudni, de színezni se nagyon így a történeteimet nem szeretik, a véleményemet úgyszintén.


Egy morális seggnyalás csak ez az igazság a legfontossabb. Ne hidd el. Senkit nem érdekel az igazság vagy amit te annak gondolsz.


Nem hazudni kell tudni hanem meggyőződéssel mondani olyan dolgokat amik másokat érdekelnek. Vagyis ha láttál egy disznót az önmagába nem nagy élmény. Mesélj el egy disznós sztorit inkább amiben történt valami vicces vagy pikáns vagy érdekes. Az se baj ha nem történt meg épen akkor.

Azt meg hogy mennyire találtad el a környezeted ízlését majd a történet sikere mutatja.

2012. aug. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk,mit szeretnél?

érdekesen mesélni?

érdekes témákat felhozni?

vagy kicsit több figyelmet kapni?

:)

Vannak köztünk olyanok, akik kis irodalmi túlzásokkal, de olyan remekül mesélnek, hogy tényleg, még a zoknihúzásról szóló sztorijukat is örömmel hallgatjuk:)

szerintem ez valami adottság, nem utánozható:)és nagyon jó, hogy vannak:)


Ha inkább érdekes témákat szeretnél felhozni, akkor érdemes "képben lenni", tájékozódni, olvasni, legyen hobbid, szóval legyél nyitott a világ dolgaira, aktualitásokra, filmekre, sztorikra :)


Ha meg több figyelmet szeretnél (pl. szüleidtől), akkor is legyél önmagad, beszélgess velük a saját stílusodban :)

ők így szeretnek Téged, ahogy vagy:) keress velük külön időt, vagy programot :)

2012. aug. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne hazudni tanulj meg, hanem találj ki történeteket, meséket. Ezeket mesélheted, alakíthatod a történetet, ahogy elképzeled, és hazugnak sem fognak tartani, mert nem a valóságot ferdíted el, hanem egy másik valóságot hozol létre.
2012. aug. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!